Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zostaliśmy Firmą Dobrze Widzianą!

25/04/2017

24 kwietnia o godzinie 12.00 w siedzibie Business Centre Club odbył się uroczysty finał 8. Edycji konkursu Firma Dobrze Widziana. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów konkursu. Wyróżnienie to otrzymały  również firmy takie jak: Grupa LOTOS, Orbis Group, Cemex czy Nutricia.

Tytuł Firma Dobrze Widziana otrzymują przedsiębiorstwa, które prowadzą swój biznes w sposób odpowiedzialny z poszanowaniem zasad etyki, z dbałością o  otoczenie i środowisko naturalne potrafiące  efektywnie komunikować swoją działalność  w tych obszarach.

Na potrzeby konkursu stosowana jest poniższa definicja CSR:
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR), to taki sposób zarządzania firmą, który dobrowolnie łączy dążenie do osiągania celów ekonomicznych z dbałością o zrównoważony rozwój ekologiczny i społeczny, czyli braniem pod uwagę wszystkich interesariuszy firmy: pracowników, klientów, społeczności lokalnej i wszystkich grup otoczenia przedsiębiorstwa.

Przyznanie tytułu „Firma Dobrze Widziana” jest potwierdzeniem, że właśnie takimi wartościami kierujemy się w naszych działaniach.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

inwestowanie w wiatraki

20 marca skierowano do podpisu Prezesa Rady Ministrów rozporządzenie o pierwszej aukcji OZE dla instalacji powyżej 1MW. Dla nas to świetna wiadomość, ponieważ w praktyce wygranie aukcji oznacza umożliwienie realizacji projektów elektrowni wiatrowych 9, 10, 13, 14, 16 i 17.

Inwestycje w nieruchomości

Cieszymy się, że z każdym rokiem przybywa również zadowolonych Wspólników i Inwestorów, to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu ten rok możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

Inwestycje w nieruchomości

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Pewna teoria mówi, że najpierw należy zainwestować w siebie, potem w cudzy biznes, następnie we własny a na końcu w nieruchomości.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00