Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zostaliśmy Firmą Dobrze Widzianą!

25/04/2017

24 kwietnia o godzinie 12.00 w siedzibie Business Centre Club odbył się uroczysty finał 8. Edycji konkursu Firma Dobrze Widziana. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów konkursu. Wyróżnienie to otrzymały  również firmy takie jak: Grupa LOTOS, Orbis Group, Cemex czy Nutricia.

Tytuł Firma Dobrze Widziana otrzymują przedsiębiorstwa, które prowadzą swój biznes w sposób odpowiedzialny z poszanowaniem zasad etyki, z dbałością o  otoczenie i środowisko naturalne potrafiące  efektywnie komunikować swoją działalność  w tych obszarach.

Na potrzeby konkursu stosowana jest poniższa definicja CSR:
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR), to taki sposób zarządzania firmą, który dobrowolnie łączy dążenie do osiągania celów ekonomicznych z dbałością o zrównoważony rozwój ekologiczny i społeczny, czyli braniem pod uwagę wszystkich interesariuszy firmy: pracowników, klientów, społeczności lokalnej i wszystkich grup otoczenia przedsiębiorstwa.

Przyznanie tytułu „Firma Dobrze Widziana” jest potwierdzeniem, że właśnie takimi wartościami kierujemy się w naszych działaniach.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestycje w nieruchomości

Cieszymy się, że z każdym rokiem przybywa również zadowolonych Wspólników i Inwestorów, to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu ten rok możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00