Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Akademia Inwestowania PF

Akademia Inwestowania PF

Akademia Inwestowania to miejsce, w którym Inwestorzy mogą poznać ekspertów Pracowni Finansowej, a także uzupełnić swoją wiedzę z zakresu finansów. Uzyskanie jak największej ilości informacji o projektach grupowych, w których zamierza się ulokować kapitał jest niezwykle ważne. Realizując już ok. 60 projektów inwestycyjnych w Grupie Pracownia Finansowa, do których dołączyło ponad 800 Inwestorów, doskonale wiemy, że odpowiednia edukacja inwestycyjna odgrywa istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Filmy o inwestowaniu

Film ‚Jak budować własny majątek’ to pierwsza część serii edukacyjnej Psychologia Inwestowania, w której prezes Pracowni Finansowej Maciej Musiał dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z pierwszej części dowiesz się m.in.: jak zachować równowagę w życiu, dlaczego nie stajemy się bogatsi i jak to zmienić, wzór na bogacenie się, ile należy odkładać, aby stać się wolnym finansowo.

Uzyskaj dostęp

Chcesz wiedzieć jak uniknąć nietrafionych inwestycji oraz dlaczego jeszcze nie zarabiasz pasywnie? Jeśli tak, to VIDEO ’10 najczęstszych błędów Inwestora’ jest dla Ciebie!

Wiceprezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski przedstawia 10 punktów zawierających podpowiedzi: czego nie robić, żeby Twoje nadwyżki finansowe wreszcie zaczęły pracować na Twoje konto.

Uzyskaj dostęp

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem grupowym i chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie
zapisz się na najbliższy webinar LIVE z wiceprezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach alternatywnych.
Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Inwestor on-line – dostępne webinary

Inwestor on-line LIVE – Energetyka wiatrowa

Chcesz wiedzieć jak dołączyć do ekologicznej inwestycji umożliwiającej generowanie dochodu pasywnego długoterminowo? Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

  • Dostępne projekty
  • Scenariusze rentowności
  • Symulację zysku
  • Odpowiedzi na pytania Twoje i pozostałych uczestników

Rejestracja

Inwestor on-line LIVE – Dochodowe nieruchomości

Dowiedz się jak dołączyć do jednej z najbezpieczniejszych inwestycji ostatnich lat, umożliwiającej generowanie atrakcyjnego zysku. Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

  • Dostępne projekty
  • Scenariusze rentowności
  • Symulację zysku
  • Odpowiedzi na pytania Twoje i pozostałych uczestników

Rejestracja

Oglądaj teraz

Aktualności

Zobacz wszystkie
31/08/2020

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem grupowym i chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie zapisz się na najbliższy webinar LIVE z wiceprezesem Pracowni Finansowej Tomaszem…

07/08/2020

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, z którą nadal mierzy się cały świat, sprawiła, że gospodarka stanęła w obliczu wielkiej niepewności….

Maciej Korecki ENEVI Grupa Pracownia Finansowa eksperci OZE wiatraki elektrownie wiatrowe
01/07/2020

Jak sobie OZE radzi w trakcie pandemii, jakie czynniki i czy w ogóle wpłynęły na branżę? Co z programem Europejski…

10/06/2020

Raport przygotowywany w ramach Investment Reports to coroczna publikacja obejmująca kluczowe sektory działalności w różnych krajach Europy Środkowej i Wschodniej….

29 września godz. 20:00 20 października godz. 20:00