Akademia Inwestowania PF

Akademia Inwestowania to miejsce, w którym Inwestorzy mogą poznać ekspertów Pracowni Finansowej, a także uzupełnić swoją wiedzę z zakresu finansów. Uzyskanie jak największej ilości informacji o projektach grupowych, w których zamierza się ulokować kapitał jest niezwykle ważne. Obsługując tysiące Inwestorów, którzy dołączyli do projektów grupy INWE, doskonale wiemy, że odpowiednia edukacja inwestycyjna odgrywa istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Filmy o inwestowaniu

Jak budować własny majątek

Film ’Jak budować własny majątek’ to pierwsza część serii edukacyjnej Psychologia Inwestowania, w której założyciel Pracowni Finansowej Maciej Musiał dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z pierwszej części dowiesz się m.in.:

Filmy o inwestowaniu

10 najczęstszych błędów Inwestora

Chcesz wiedzieć jak uniknąć nietrafionych inwestycji oraz dlaczego jeszcze nie zarabiasz pasywnie? Jeśli tak, to VIDEO ’10 najczęstszych błędów Inwestora’ jest dla Ciebie!

Prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski przedstawia 10 punktów zawierających podpowiedzi: czego nie robić, żeby Twoje nadwyżki finansowe wreszcie zaczęły pracować na Twoje konto.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem grupowym i chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie
zapisz się na najbliższy webinar LIVE z wiceprezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach alternatywnych.
Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Inwestor on-line - Dostępne webinary

Energetyka wiatrowa

Chcesz wiedzieć jak dołączyć do ekologicznej inwestycji umożliwiającej generowanie dochodu pasywnego długoterminowo? Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

Inwestor on-line - Dostępne webinary

Dochodowe nieruchomości

Dowiedz się jak dołączyć do jednej z najbezpieczniejszych inwestycji ostatnich lat, umożliwiającej generowanie atrakcyjnego zysku. Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

Akademia Inwestowania PF

Oglądaj teraz

Bądź na bieżąco

Baza wiedzy

Kopia-OKLADKA-YT-Rynek-e-commerce-w-Polsce

Rynek e-commerce w Polsce – czy warto inwestować? Akademia Inwestowania PF

Oferta inwestycyjna Pracowni Finansowej, która do tej pory opierała się głównie o projekty grupy kapitałowej z…
Monika-thumb_v3

Bezpieczne inwestycje – na co zwrócić uwagę? Jak uniknąć wpływu inflacji na nasz kapitał?

Wiele osób zastanawia się obecnie, gdzie najkorzystniej ulokować pieniądze, aby zachowały one swoją wartość przy zwiększającej…
pracownia-finansowa-wystarczy-godzina-by-przekonac-sie-czy-ta-inwestycja-jest-dla-ciebie

Wystarczy godzina, by przekonać się czy ta inwestycja jest dla Ciebie

Każdy przedsiębiorca, który kiedykolwiek rozważał możliwość powiększenia swojego majątku poprzez odpowiednią inwestycję, powinien zapoznać się z…
10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej