Newsletter

Maciej Musiał

Jak budować własny majątek – VIDEO o inwestowaniu

Zapisz się do newslettera PF, aby otrzymywać informacje o okazjach inwestycyjnych i uzyskaj bezpłatny dostęp do filmu, w którym swoją wiedzą dzieli się Założyciel Pracowni Finansowej Macieja Musiał!

Dowiedz się JAK BUDOWAĆ WŁASNY MAJĄTEK z autorskiego video Pracowni Finansowej, będącego częścią serii edukacyjnej Psychologia Inwestowania

Z pierwszej części dowiesz się m.in.:

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem grupowym i chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie zapisz się na najbliższy webinar LIVE z wiceprezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach alternatywnych. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Inwestor on-line - Dostępne webinary

Energetyka wiatrowa

Chcesz wiedzieć jak dołączyć do ekologicznej inwestycji umożliwiającej generowanie dochodu pasywnego długoterminowo? Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

Inwestor on-line - Dostępne webinary

Dochodowe nieruchomości

Dowiedz się jak dołączyć do jednej z najbezpieczniejszych inwestycji ostatnich lat, umożliwiającej generowanie atrakcyjnego zysku. Zarejestruj się na najbliższy webinar LIVE i sprawdź:

Chcesz otrzymać informację na temat inwestycji spełniającej wszystkie Twoje wymagania, odpowiednio dopasowanej pod względem kapitału i oczekiwanej stopy zwrotu z inwestycji  już teraz?

Zamów konsultację z Investment Managerem Pracowni Finansowej

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej