Grupa INWE

Inwestujemy w relacje

z pracownikami

ze społeczeństwem

ze środowiskiem naturalnym

Rodzaj biznesu, który prowadzimy wręcz zobowiązuje nas do zwrócenia uwagi jak największej części społeczeństwa na problemy, jakie dotykają nas każdego dnia w sposób często niezauważalny. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Są to trzy najważniejsze elementy wokół których skupia się nasza strategia.

W Pracowni Finansowej wierzymy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wpieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym wspierać rozwój oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu.

Nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata. Mamy świadomość, że nie wszyscy dostali od życia po równo, dlatego staramy się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W tym celu oprócz rzeczy materialnych dajemy im również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja.

Nasz biznes to nie tylko udostępnianie narzędzi do dywersyfikacji dla inwestorów, ale również edukacja na temat odpowiedzialnego inwestowania – z myślą o zdrowszym jutrze dla Polski. Odnawialne źródła energii pozwolą nam wszystkim oddychać czystszym powietrzem, dlatego wskazujemy na ekologiczne wartości inwestycji i tego chcemy nauczyć całą Polskę.

Bądź na bieżąco

Aktualności

webinar inwestycje 2024

Jak uniknąć błędów inwestycyjnych w 2024 roku? Zapisz się na webinar 14 grudnia

Zapraszamy na webinar, który już 14 grudnia o godz. 20:00 poprowadzi Prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.…
fotorelacja jubileusz 10 lat tort forteca kregliccy fort legionów -3

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobacz zdjęcia z Jubileuszu 10 LAT PF

10 lat to wspaniały wiek, w Pracowni Finansowej wypełniony nowymi doświadczeniami oraz mniejszymi i większymi sukcesami.…
Okładka film jubileusz cezary pazura Katarzyna krupa Novika mr lex forteca kregliccy-2

Jubileusz 10 LAT Pracowni Finansowej [FILM]

28-go października Pracownia Finansowa świętowała swoje 10-lecie. Dziękujemy całemu zespołowi oraz Inwestorom, którzy byli tego dnia…
14.12 godz. 20:00