Odpowiedzialny biznes

Grupa INWE

Inwestujemy w relacje

z pracownikami

ze społeczeństwem

ze środowiskiem naturalnym

Rodzaj biznesu, który prowadzimy wręcz zobowiązuje nas do zwrócenia uwagi jak największej części społeczeństwa na problemy, jakie dotykają nas każdego dnia w sposób często niezauważalny. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Są to trzy najważniejsze elementy wokół których skupia się nasza strategia.

W Pracowni Finansowej wierzymy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wpieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym wspierać rozwój oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu.

Nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata. Mamy świadomość, że nie wszyscy dostali od życia po równo, dlatego staramy się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W tym celu oprócz rzeczy materialnych dajemy im również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja.

Nasz biznes to nie tylko udostępnianie narzędzi do dywersyfikacji dla inwestorów, ale również edukacja na temat odpowiedzialnego inwestowania – z myślą o zdrowszym jutrze dla Polski. Odnawialne źródła energii pozwolą nam wszystkim oddychać czystszym powietrzem, dlatego wskazujemy na ekologiczne wartości inwestycji i tego chcemy nauczyć całą Polskę.

Bądź na bieżąco

Aktualności

obsługa inwestora

Pracownia Finansowa partnerem Invest Cuffs 2024

Pracownia Finansowa partnerem Invest Cuffs 2024. Rozmawialiśmy o obsłudze inwestora.
AKADEMIA INWESTOWANIA WEBINAR EDU 2024-04

Jak zbudować własną elektrownię wiatrową OD ZERA – Zapisz się na webinar 18. kwietnia

Zapraszamy na webinar, który już 18. kwietnia (czwartek) o godz. 20:00 poprowadzi Prezes Pracowni Finansowej Tomasz…
Grafika OPINIE Pracownia Finansowa-2

Opinie Inwestorów obsługiwanych przez Pracownię Finansową [FILM]

Opinie Inwestorów obsługiwanych przez Pracownię Finansową, stanowią dla nas ogromną wartość, gdyż codziennie dokładamy wszelkich starań,…
18.04 godz. 20:00