Odpowiedzialny biznes

Grupa INWE

Inwestujemy w relacje

z pracownikami

ze społeczeństwem

ze środowiskiem naturalnym

Rodzaj biznesu, który prowadzimy wręcz zobowiązuje nas do zwrócenia uwagi jak największej części społeczeństwa na problemy, jakie dotykają nas każdego dnia w sposób często niezauważalny. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Są to trzy najważniejsze elementy wokół których skupia się nasza strategia.

W Pracowni Finansowej wierzymy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wpieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym wspierać rozwój oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu.

Nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata. Mamy świadomość, że nie wszyscy dostali od życia po równo, dlatego staramy się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W tym celu oprócz rzeczy materialnych dajemy im również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja.

Nasz biznes to nie tylko pomnażanie kapitału naszych inwestorów, ale również inwestycja w realną wartość – zdrowsze jutro dla Polski. Zielona energia, którą wytwarzamy w przyszłości pozwoli nam wszystkim oddychać czystszym powietrzem, dlatego działając odpowiedzialnie postępujemy ekologicznie i tego chcemy nauczyć całą Polskę.

Bądź na bieżąco

Aktualności

Okładka WOŚP

Wesprzyj WOŚP i wejdź na wiatrak ponad 100 metrów!

Pracownia Finansowa wspiera WOŚP i na aukcję przekazuje wejście na szczyt ponad 100 metrowej elektrowni wiatrowej.…
95 milionów prawie 100 milionów w inwestycjach w rok raporty finansowe

95 milionów w rok i nagroda za najwyższą jakość – dziękujemy za zaufanie!

Pracownia Finansowa wita Nowy Rok rekordem roku 2022! Przez ostatnie 12 miesięcy we współpracy z PF…
polscy inwestorzy sfinansują park rozrywki w berlinie 49 udziałów

Inwestorzy sfinansują 25% projektu Mission:Play! by Mattel w zamian za 49% udziałów

Harmonogram realizacji projektu Mission: Play! by Mattel potwierdza Wielkie Otwarcie w maju 2023 roku. Partner branżowy…
14.02 godz. 20:00 07.02 godz. 20:00 Zobacz więcej