Odpowiedzialny biznes

Grupa INWE

Inwestujemy w relacje

z pracownikami

ze społeczeństwem

ze środowiskiem naturalnym

Rodzaj biznesu, który prowadzimy wręcz zobowiązuje nas do zwrócenia uwagi jak największej części społeczeństwa na problemy, jakie dotykają nas każdego dnia w sposób często niezauważalny. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Są to trzy najważniejsze elementy wokół których skupia się nasza strategia.

W Pracowni Finansowej wierzymy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wpieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym wspierać rozwój oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu.

Nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata. Mamy świadomość, że nie wszyscy dostali od życia po równo, dlatego staramy się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W tym celu oprócz rzeczy materialnych dajemy im również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja.

Nasz biznes to nie tylko pomnażanie kapitału naszych inwestorów, ale również inwestycja w realną wartość – zdrowsze jutro dla Polski. Zielona energia, którą wytwarzamy w przyszłości pozwoli nam wszystkim oddychać czystszym powietrzem, dlatego działając odpowiedzialnie postępujemy ekologicznie i tego chcemy nauczyć całą Polskę.

Bądź na bieżąco

Aktualności

Okładka PF - przygotowania do otwarcia parku w inwestycji Mission Play by Mattel-min

Przygotowania do otwarcia parku rozrywki w inwestycji Mission:Play! by Mattel

Inwestorzy cenią sobie w ostatnim czasie możliwość lokowania nadwyżek finansowych w jednej z najmocniejszych walut świata…
dododania

Pracownia Finansowa partnerem merytorycznym na Forum Inwestorek

III Ogólnopolskie Forum Inwestorek, czyli wiedza, jakość, biznes, inspiracje i inwestycje. A jak wiadomo tam, gdzie…
20220818_103657-min

Pracownia Finansowa łączy przyjemne z pożytecznym i wspiera ekologię na Saskiej Kępie

Pełne słońce i jego promienie tańczące na tarasie, stół obficie zastawiony owocami, lemoniada gasząca pragnienie, uśmiechnięte…
11.10 godz. 20:00 04.10 godz. 20:00 Zobacz więcej