Odpowiedzialny biznes

Grupa INWE

Inwestujemy w relacje

z pracownikami

ze społeczeństwem

ze środowiskiem naturalnym

Rodzaj biznesu, który prowadzimy wręcz zobowiązuje nas do zwrócenia uwagi jak największej części społeczeństwa na problemy, jakie dotykają nas każdego dnia w sposób często niezauważalny. Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Są to trzy najważniejsze elementy wokół których skupia się nasza strategia.

W Pracowni Finansowej wierzymy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wpieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym wspierać rozwój oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu.

Nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata. Mamy świadomość, że nie wszyscy dostali od życia po równo, dlatego staramy się pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W tym celu oprócz rzeczy materialnych dajemy im również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja.

Nasz biznes to nie tylko pomnażanie kapitału naszych inwestorów, ale również inwestycja w realną wartość – zdrowsze jutro dla Polski. Zielona energia, którą wytwarzamy w przyszłości pozwoli nam wszystkim oddychać czystszym powietrzem, dlatego działając odpowiedzialnie postępujemy ekologicznie i tego chcemy nauczyć całą Polskę.

Bądź na bieżąco

Aktualności

Meloradio Tpodcast edukacja Tomasz Wiśniewski Prezes Pracownia Finansowa

PODCAST Meloradio z udziałem Tomasza Wiśniewskiego – Edukacja Finansowa

Gościem Alicji Myśliwiec w programie Melotrendy był prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski i rozmawiali o edukacji…
Okładka PF - wypłaty zysków z inwestycji w wiatraki miliony

Ponad 8 milionów PLN wypłat zysków z inwestycji w elektrownie wiatrowe w pierwszym półroczu 2023

Crowdfunding inwestycji w zieloną energię okazuje się najlepszym sposobem na wspieranie rozwoju OZE w Polsce, ale…
1 (2)

Nowy Raport – Transformacja Inwestycyjna 2023

Raport ’Transformacja Inwestycyjna 2023’ to kompendium wiedzy o inwestycjach crowdfundingowych. Uzyskaj dostęp do eBooka i sprawdź podsumowanie…
13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej