Grupa INWE

working capital

Grupa INWE

Pracownia Finansowa to marka macierzysta grupy INWE, która powstała w 2013 roku. Pracownia Finansowa jest jedną z największych firm inwestowania grupowego w Polsce. Od początku specjalizuje się w promocji udziałów oraz obsłudze inwestorów głównie w ramach projektów inwestycji w odnawialne źródła energii oraz nieruchomości realizowane w grupie kapitałowej.

Misja

Grupa INWE

Pracownia Finansowa jako część grupy INWE świadczy usługi kompleksowej obsługi inwestorów od pozyskania kapitału, poprzez przeprowadzenie inwestora przez cały proces inwestycyjny i dba o informowanie go o postępach w realizacji projektu, aż do zakończenia inwestycji. Misją firmy jest przedstawianie inwestorom indywidualnym najbardziej opłacalnych inwestycji, z możliwością odpowiedniego dopasowania projektu pod względem oceny ryzyka, a oczekiwaną wysokością stopy zwrotu z inwestycji. Marka wielokrotnie wyróżniana za działania prowadzone w obszarze CSR, wysoką jakość realizowanej polityki współpracy, a także przyczynianie się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce.

Tomasz Wiśniewski

Prezes Zarządu Pracownia Finansowa Inwestycje Sp. z o.o.

Certyfikowany doradca finansowy, posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach takich jak LG Electronics Polska, czy PTK Centertel (Orange). Od 2010 roku prowadzi projekty inwestycyjne. Z firmą Pracownia Finansowa związany jest niemalże od samego początku jej istnienia. Najpierw jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za koordynację działań z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Obecnie obszarem jego odpowiedzialności jest pion komunikacji i finansowania inwestycji. Na stanowisku Prezesa Zarządu Pracowni Finansowej Inwestycje odpowiada za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi.

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej