Grupa INWE

Strona główna » Grupa INWE
working capital

Grupa INWE

Pracownia Finansowa to marka macierzysta grupy INWE, która powstała w 2013 roku. Pracownia Finansowa od początku specjalizuje się obsłudze inwestorów w inwestycjach o wysokim walorze odpowiedzialności społecznej i ekologicznej.

Misja

Grupa INWE

Pracownia Finansowa jako część grupy INWE świadczy usługi kompleksowej obsługi inwestorów. Towarzyszy Inwestorom przez cały proces inwestycyjny i dba o informowanie go o postępach, aż do zakończenia inwestycji. Misją firmy jest edukacja finansowa Inwestorów oraz podnoszenie ich świadomości na temat transformacji inwestycyjnej połączonej z ekologią. Marka wielokrotnie wyróżniana za działania prowadzone w obszarze CSR, wysoką jakość realizowanej polityki współpracy, a także przyczynianie się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce.

Tomasz Wiśniewski

Prezes Zarządu Pracownia Finansowa Inwestycje Sp. z o.o.

Certyfikowany doradca finansowy, posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach takich jak LG Electronics Polska, czy PTK Centertel (Orange). Od 2010 roku prowadzi projekty inwestycyjne. Z firmą Pracownia Finansowa związany jest niemalże od samego początku jej istnienia. Najpierw jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za koordynację działań z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Na stanowisku Prezesa Zarządu Pracowni Finansowej Inwestycje odpowiada za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi.