Grupa INWE

working capital

Grupa INWE

Pracownia Finansowa to marka macierzysta grupy INWE, która powstała w 2013 roku. Pracownia Finansowa jest jedną z największych firm inwestowania grupowego w Polsce. Od początku specjalizuje się w promocji udziałów oraz obsłudze inwestorów głównie w ramach projektów inwestycji w odnawialne źródła energii oraz nieruchomości realizowane w grupie kapitałowej.

Misja

Grupa INWE

Pracownia Finansowa jako część grupy INWE świadczy usługi kompleksowej obsługi inwestorów od pozyskania kapitału, poprzez przeprowadzenie inwestora przez cały proces inwestycyjny i dba o informowanie go o postępach w realizacji projektu, aż do zakończenia inwestycji. Misją firmy jest przedstawianie inwestorom indywidualnym najbardziej opłacalnych inwestycji, z możliwością odpowiedniego dopasowania projektu pod względem oceny ryzyka, a oczekiwaną wysokością stopy zwrotu z inwestycji. Marka wielokrotnie wyróżniana za działania prowadzone w obszarze CSR, wysoką jakość realizowanej polityki współpracy, a także przyczynianie się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce.

Tomasz Wiśniewski

Prezes Zarządu Pracownia Finansowa Inwestycje Sp. z o.o. S.k.

Certyfikowany doradca finansowy, posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach takich jak LG Electronics Polska, czy PTK Centertel (Orange). Od 2010 roku prowadzi projekty inwestycyjne. Z firmą Pracownia Finansowa związany jest niemalże od samego początku jej istnienia. Najpierw jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za koordynację działań z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Obecnie obszarem jego odpowiedzialności jest pion komunikacji i finansowania inwestycji. Na stanowisku Prezesa Zarządu Pracowni Finansowej Inwestycje odpowiada za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi.

Przemysław Wójcik

Wiceprezes Zarządu Pracownia Finansowa Inwestycje Sp. z o.o. S.k.

Manager z 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami wyspecjalizowanymi w obsłudze klienta. Współpracował z takimi firmami jak Grupa Żywiec, Telekomunikacja Polska oraz Orange realizując projekty z obszaru obsługi i sprzedaży w kanałach B2C oraz B2B. Od 2014 roku inwestor projektów elektrowni wiatrowych realizowanych w ramach inwestycji grupy kapitałowej INWE. W 2015 roku dołączył do Pracowni Finansowej, najpierw jako członek zespołu odpowiedzialnego za pozyskanie kapitału dla projektów inwestycyjnych, aby następnie stworzyć Biuro Obsługi Inwestora oraz zautomatyzować procesy komunikacji z Inwestorami poprzez Panel Inwestora. Jako Wiceprezes Pracowni Finansowej zarządza zespołem dedykowanym do telefonicznej oraz mailowej obsługi Inwestorów, a także koordynuje proces raportowania do udziałowców w Panelu Inwestora. Odpowiada także za zarządzanie procesami związanymi z obsługą spółek celowych w grupie kapitałowej oraz relacjami inwestorskimi.

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej