Aplikacja mobilna – Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa

Aplikacja mobilna

Pierwsza w Polsce aplikacja do monitorowania
oraz analizy projektów inwestycyjnych

Pobierz darmową aplikację na telefon
Dostępne są wersje dla wszystkich urządzeń IOS oraz Android

Pracownia Finansowa oferuje inwestycje w projekty nieruchomości i energetykę wiatrową w modelu crowdfundingu udziałowego. Stanowimy jedną z największych spółek inwestowania grupowego w nieruchomości w Polsce. Jesteśmy także liderami polskiego rynku elektrowni wiatrowych na lądzie, finansowanych w modelu crowdfundingowym. Wszystkie projekty inwestycyjne Grupy INWE charakteryzują się wysokim poziomem dbałości o  ekologię oraz ochronę środowiska. Elektrownie wiatrowe Grupy INWE produkują rocznie ok. 32000 MWh zielonej energii, zapobiegając w ten sposób emisji ok. 1455 ton dwutlenku węgla do atmosfery, 12 ton dwutlenku siarki, 15 ton dwutlenku azotu oraz 102 ton pyłów.

Zainwestuj, zainstaluj i monitoruj projekty
w wygodnej aplikacji na telefonie!

Bezpieczeństwo
i intuicyjny podgląd inwestycji

Podstawową funkcjonalnością aplikacji jest Panel Inwestora. Jest to miejsce, do którego każdy Inwestor otrzymuje indywidualny, szyfrowany dostęp w postaci loginu i hasła. Ma dostęp do wszystkich swoich projektów inwestycyjnych, a także podgląd do poszczególnych danych każdego projektu takich jak m.in.:

Dzięki aplikacji możesz w prosty sposób administrować wszystkimi zasobami dostępnymi w wersji web Panelu Inwestora PF.

Pierwszeństwo dla użytkowników aplikacji

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych projektach inwestycyjnych, do których można dołączyć,
a także preferencyjnych warunkach przystąpienia do inwestycji, dostępnych wyłącznie dla wąskiego grona osób. Pierwszeństwo dotyczy zarówno inwestycji dotyczących branży odnawialnych źródeł energii jak również inwestycji w nieruchomości.

Najnowsze informacje o inwestycjach
w jednym miejscu

Od teraz aktualności i publikacje inwestycyjne z blogów projektowych dostępne od ręki w aplikacji. Ale to nie wszystko! W aplikacji dostępne jest comiesięczne wydanie autorskiej publikacji Pracowni Finansowej ‘Inwestycje w realną wartość’ w wersji on-line.

Narzędzie usprawniające przepływ informacji

Dzięki aplikacji i zakładce ‘Czat’ możesz błyskawicznie skontaktować się z Biurem Obsługi Inwestora, aby w jeszcze bardziej optymalny sposób uzyskać dostęp do bieżących informacji.

Jak to działa?

Aplikację można pobrać na każde urządzenie IOS oraz Android
(smartfon lub tablet).

  1. W zależności od urządzenia, z którego korzystasz, wyszukaj w App Store lub Google Play aplikację ‘Pracownia Finansowa’ i kliknij ‘zainstaluj’. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.
  2. Po zainstalowaniu otwórz aplikację i wejdź w swój profil, a następnie uzupełnij swoje dane. Należy wpisać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, abyśmy mogli Cię zidentyfikować w bazie naszych Inwestorów i zatwierdzić dostęp.
    W tym miejscu możesz również zadać pytanie konsultantowi z Biura Obsługi Inwestora, korzystając z zakładki „Czat”.
  3. Kiedy konto zostanie zatwierdzone przez administratora, uzyskasz dostęp do wszystkich aktualności związanych z Grupą INWE i swoich inwestycji. Będziesz mógł poznać preferencyjne warunki dołączenia do nowych inwestycji i przeglądać szczegóły swoich projektów, oraz pobierać pliki – raporty, sprawozdania, protokoły itp.
  4. Wystarczy zalogować się raz aby login i hasło zostały zapamiętane. Następnym razem wystarczy wybrać je z magazynu haseł Twojego telefonu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie otrzymywał powiadomienia Push o nowej aktywności.

Zainwestuj, zainstaluj i monitoruj projekty
w wygodnej aplikacji na telefonie!

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej