Aplikacja mobilna – Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa

Aplikacja mobilna

Pierwsza w Polsce aplikacja do monitorowania inwestycji oraz aktualności rynkowych.

Pobierz darmową aplikację na telefon
Dostępne są wersje dla wszystkich urządzeń IOS oraz Android

Pracownia Finansowa obsługuje inwestorów, dla których ważna jest systematyzacja obsługi, a dostępna narzędzia są intuicyjne i ułatwiają monitorowanie inwestycji. Stanowimy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych firm w relacjach inwestorskich. Jesteśmy także liderami polskiego rynku w szerzeniu wiedzy na temat odpowiedzialnego inwestowania z wysokim poziomem dbałości o  ekologię oraz ochronę środowiska. 

Zainstaluj i korzystaj z systemu
w wygodnej aplikacji na telefonie!

Bezpieczeństwo
i intuicyjny podgląd inwestycji

Podstawową funkcjonalnością aplikacji jest Panel Inwestora. Jest to miejsce, do którego każdy Inwestor otrzymuje indywidualny, szyfrowany dostęp w postaci loginu i hasła. Ma dostęp do wszystkich swoich projektów inwestycyjnych, a także podgląd do poszczególnych danych każdego projektu takich jak m.in.:

Dzięki aplikacji możesz w prosty sposób administrować wszystkimi zasobami dostępnymi w wersji web Panelu Inwestora PF.

Pierwszeństwo dla użytkowników aplikacji

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują najnowsze informacje.

Najnowsze informacje o inwestycjach
w jednym miejscu

Od teraz aktualności i publikacje inwestycyjne z blogów projektowych dostępne od ręki w aplikacji. 

Narzędzie usprawniające przepływ informacji

Dzięki aplikacji i zakładce ‘Czat’ możesz błyskawicznie skontaktować się z Biurem Obsługi Inwestora, aby w jeszcze bardziej optymalny sposób uzyskać dostęp do bieżących informacji.

Jak to działa?

Aplikację można pobrać na każde urządzenie IOS oraz Android
(smartfon lub tablet).

  1. W zależności od urządzenia, z którego korzystasz, wyszukaj w App Store lub Google Play aplikację ‘Pracownia Finansowa’ i kliknij ‘zainstaluj’. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.
  2. Po zainstalowaniu otwórz aplikację i wejdź w swój profil, a następnie uzupełnij swoje dane. Należy wpisać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, abyśmy mogli Cię zidentyfikować w bazie naszych Inwestorów i zatwierdzić dostęp.
    W tym miejscu możesz również zadać pytanie konsultantowi z Biura Obsługi Inwestora, korzystając z zakładki „Czat”.
  3. Kiedy konto zostanie zatwierdzone przez administratora, uzyskasz dostęp do wszystkich aktualności związanych z Grupą INWE i swoich inwestycji. Będziesz mógł poznać preferencyjne warunki dołączenia do nowych inwestycji i przeglądać szczegóły swoich projektów, oraz pobierać pliki – raporty, sprawozdania, protokoły itp.
  4. Wystarczy zalogować się raz aby login i hasło zostały zapamiętane. Następnym razem wystarczy wybrać je z magazynu haseł Twojego telefonu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie otrzymywał powiadomienia Push o nowej aktywności.

Zainstaluj i korzystaj z systemu
w wygodnej aplikacji na telefonie!

18.04 godz. 20:00