Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aplikacja mobilna – Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa

Pierwsza w Polsce aplikacja do monitorowania
oraz analizy projektów inwestycyjnych

 

Pobierz darmową aplikację na telefon
Dostępne są wersje dla wszystkich urządzeń IOS oraz Android

 

Grupa PF stanowi grupę kapitałową, gdzie podmiotem macierzystym jest Pracownia Finansowa Sp. z o.o. Oferujemy inwestycje w projekty nieruchomości i energetykę wiatrową w modelu crowdfundingu udziałowego. Stanowimy jedną z największych spółek inwestowania grupowego w nieruchomości w Polsce. Jesteśmy także liderami polskiego rynku elektrowni wiatrowych na lądzie, finansowanych w modelu crowdfundingowym. Wszystkie projekty inwestycyjne Grupy PF charakteryzują się wysokim poziomem dbałości o  ekologię oraz ochronę środowiska. Elektrownie wiatrowe Grupy PF produkują rocznie ok. 32000 MWh zielonej energii, zapobiegając w ten sposób emisji ok. 1455 ton dwutlenku węgla do atmosfery, 12 ton dwutlenku siarki, 15 ton dwutlenku azotu oraz 102 ton pyłów.

Zainwestuj, zainstaluj i monitoruj projekty w wygodnej aplikacji na telefonie!

Bezpieczeństwo i intuicyjny podgląd inwestycji

Podstawową funkcjonalnością aplikacji jest Panel Inwestora. Jest to miejsce, do którego każdy Inwestor otrzymuje indywidualny, szyfrowany dostęp w postaci loginu i hasła. Ma dostęp do wszystkich swoich projektów inwestycyjnych, a także podgląd do poszczególnych danych każdego projektu takich jak m.in.:

  • parametry inwestycji
  • informacje o kwotach oraz datach dokonanych wypłat zgodnie z harmonogramem danego projektu inwestycyjnego
  • komunikaty dotyczące postępów w projekcie inwestycyjnym
  • dokumenty inwestycyjne – pliki finansowe, raporty, akty notarialne

Dzięki aplikacji możesz w prosty sposób administrować wszystkimi zasobami dostępnymi w wersji web Panelu Inwestora PF.

Pierwszeństwo dla użytkowników aplikacji

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych projektach inwestycyjnych, do których można dołączyć, a także preferencyjnych warunkach przystąpienia do inwestycji, dostępnych wyłącznie dla wąskiego grona osób. Pierwszeństwo dotyczy zarówno inwestycji dotyczących branży odnawialnych źródeł energii jak również inwestycji w nieruchomości.

Najnowsze informacje o inwestycjach w jednym miejscu

Od teraz aktualności i publikacje inwestycyjne z blogów projektowych dostępne od ręki w aplikacji. Ale to nie wszystko! W aplikacji dostępne jest comiesięczne wydanie autorskiej publikacji Pracowni Finansowej ‘Inwestycje w realną wartość’ w wersji on-line.

Narzędzie usprawniające przepływ informacji

Dzięki aplikacji i zakładce ‘Czat’ możesz błyskawicznie skontaktować się z Biurem Obsługi Inwestora, aby w jeszcze bardziej optymalny sposób uzyskać dostęp do bieżących informacji.

Aplikację można pobrać na każde urządzenie IOS oraz Android (smartfon lub tablet).
Jak to działa?

 

  1. W zależności od urządzenia, z którego korzystasz, wyszukaj w App Store lub Google Play aplikację ‘Pracownia Finansowa’ i kliknij ‘zainstaluj’. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.
  2. Po zainstalowaniu otwórz aplikację i wejdź w swój profil, a następnie uzupełnij swoje dane. Należy wpisać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, abyśmy mogli Cię zidentyfikować w bazie naszych Inwestorów i zatwierdzić dostęp.
    W tym miejscu możesz również zadać pytanie konsultantowi z Biura Obsługi Inwestora, korzystając z zakładki „Czat”.
  3. Kiedy konto zostanie zatwierdzone przez administratora, uzyskasz dostęp do wszystkich aktualności związanych z Grupą PF i swoich inwestycji. Będziesz mógł poznać preferencyjne warunki dołączenia do nowych inwestycji i przeglądać szczegóły swoich projektów, oraz pobierać pliki – raporty, sprawozdania, protokoły itp.
  4. Wystarczy zalogować się raz aby login i hasło zostały zapamiętane. Następnym razem wystarczy wybrać je z magazynu haseł Twojego telefonu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie otrzymywał powiadomienia Push o nowej aktywności.

Zainstaluj aplikację i bądź na bieżąco!

 

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00