Opinie Inwestorów

Strona główna » Opinie Inwestorów
Pracownia Finansowa

Opinie Inwestorów

Dobro Inwestorów, a także partnerskie podejście w trakcie procesu inwestycyjnego stanowi dla Pracowni Finansowej kwestię priorytetową. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by warunki współpracy były jasne i czytelne. Nie stosujemy w umowach klauzul abuzywnych, nasi inwestorzy mają też swobodny dostęp do pełnej dokumentacji finansowej.

Kompleksowo zajmujemy się obsługą inwestorów i na bieżąco raportujemy postępy. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważna w relacjach biznesowych jest sprawna komunikacja – dlatego mogą się Państwo z nami kontaktować nie tylko przez Biuro Obsługi Inwestora czy Panel Inwestora. Jesteśmy dostępni również pod telefonem, mailem, a także w mediach społecznościowych. W każdej chwili możemy również umówić się na bezpośrednie spotkanie i omówić wszystkie ważne kwestie.

Inwestorzy czują się bezpieczniej, wiedząc, że współpracują z grupą kapitałową, w której panuje pełna synergia działań. A potwierdzają to liczne, pozytywne opinie o Pracowni Finansowej.

O firmie
Odpowiedzialny biznes

O firmie

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2013 roku, obsługując od początku inwestorów indywidualnych i dbając o relacje inwestorskie. Pracownia Finansowa to polska firma, która specjalizuje się nie tylko w obsłudze inwestora przy procesach inwestycyjnych, ale też dysponuje narzędziami dla inwestorów. Dostarcza usługi związane z raportowaniem, Biuro Obsługi Inwestora oraz aplikację mobilną do monitorowania aktualności o rynku i inwestycjach. Pracownia Finansowa jest spółką z grupy holdingowej INWE.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję inwestorów, którymi przede wszystkim są przedsiębiorcy. Rozumieją jak istotna jest intuicyjna obsługa i prostota procesów. A kompetencje najwyższej jakości obsługi Pracowni Finansowej w tym procesie potwierdzają coraz liczniejsze, pozytywne opinie zadowolonych inwestorów.

Odpowiedzialny biznes

Poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość i dbałość o dobre relacje – to nadrzędne wartości biznesowe obowiązujące w Pracowni Finansowej. W swojej działalności skupiamy się zawsze na etycznej strategii biznesowej – a potwierdzają to wyniki analiz przeprowadzonych przez niezależne jednostki oceniające oraz pozytywne opinie zadowolonych inwestorów oraz pracowników.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności zarówno w zakresie obsługi inwestorów, jak i wpływu na otaczające nas środowisko naturalne. Dlatego podejmujemy szereg działań mających na celu dbanie o otoczenie, a także o dobre relacje z pracownikami oraz inwestorami, wspieramy również akcje charytatywne. Stawiamy na uczciwe i partnerskie podejście do biznesu.

Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania Pracownia Finansowa obsłużyła tysiące zadowolonych inwestorów. Nie jest nam obca również koncepcja odpowiedzialnego biznesu