Pracownia Finansowa wspiera schronisko dla zwierząt w idei ZERO WASTE

Pracownia Finansowa, działając z misją społecznej odpowiedzialności biznesu, przekazała nieużywane już bannery, windery i plandeki Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Radziejowie. Materiały reklamowe, które do tej pory służyły firmie, dostaną teraz drugie życie i znajdą nowe zastosowanie jako ocieplenie dla bud schroniskowych.

Od wielu lat obsługujemy inwestorów w branżach, które przynoszą korzyść planecie i mają realny wpływ na poprawę jakości życia na ziemi. Troska o środowisko i otoczenie to ważny aspekt misji naszej firmy. Zero waste to idea, która jest ważna nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia, ale przede wszystkim z ekologicznego.

Akcja charytatywna jaką jest wsparcie schroniska dotyka trzech obszarów relacji w etyce biznesowej, które uznajemy za kluczowe: z pracownikami, ze środowiskiem i ze społeczeństwem. Pomoc zwierzętom z TOZ Radziejów to dla nas możliwość wykazania się w zakresie odpowiedzialności społecznej i zwiększania świadomości zero waste.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich wolontariuszy, przekazujemy podziękowania i wyrazy uznania za codzienny ogromny wkład w pomoc bezdomnym zwierzętom!

Przeczytaj także