Szał na Barbie trwa! Ile mogą zyskać polscy Inwestorzy na popularności kultowej marki?

Projekt Mission Play to markowane przez światowego producenta zabawek Mattel, innowacyjne centra rozrywki dla całych rodzin w Berlinie. Licencja Mattel nadaje wyjątkowego charakteru realizacji, w ramach której zostaną wydzielone strefy o tematyce kultowych zabawek takich jak Barbie, Hot Wheels czy Mega Bloks. Już dziś inwestorzy z pomocą Pracowni Finansowej mogą zainwestować w park rozrywki i pomnażać kapitał w tej dochodowej branży.

Emocje dzięki wspomnieniom. Barbie trzęsie rynkiem i nic jej nie zatrzyma! 

Na ekranach kin króluje film o kultowej lalce, która zmaga się z trudnościami rzeczywistości. Nie mają one wiele wspólnego z życiem w różowym domku nad basenem, ale na pewno zyski z komercjalizacji tego wydarzenia przerastają wyobrażenie o sukcesie, jakiego firma mogła się spodziewać.  Świat oszalał, a marka Barbie dostała kolejny raz potwierdzenie, że jest silną i przynoszącą ogromne zyski materią. Inwestorzy też to wiedzą, dlatego nadarzająca się okazja na zaczerpnięcie zysku ze znanym od wielu lat logo, może okazać się nie tylko świetną zabawą, ale też inwestycją z atrakcyjną prognozowaną stopą zwrotu.

 

Polskie finansowanie zagranicznego parku rozrywki

Projekt Mission: Play by Mattel! to pierwsza taka inwestycja na rynku zachodnim, współfinansowana z polskimi inwestorami Pracowni Finansowej. – Dla inwestorów projekt będzie okazją do czerpania ponadprzeciętnych zysków z usług wspierających rozrywkę i nowoczesny styl życia, na które zapotrzebowanie jest nieograniczone. W czasie, gdy handel detaliczny przenosi się do internetu, centra handlowe na całym świecie szukają nowego pomysłu na siebie. Strzałem w dziesiątkę okazują się parki rozrywki tworzone ze znanymi markami zabawkowymi, które ściągają do galerii tłumy rodzin z dziećmi. Dodatkowo biznes realizowany jest w strefie Euro, gdzie inflacja jest o połowę niższa niż w Polsce, więc lepiej zabezpiecza gotówkę przed utratą wartości niż podobne krajowe inwestycje – mówi Tomasz Wiśniewski, Prezes Pracowni Finansowej. 

Inwestujesz w Euro na najbogatszym rynku Europy

Za realizację inwestycji odpowiada spółka prawa niemieckiego Planet Leisure Berlin GmbH. Oprócz grupy INWE znaczny wkład wniesie firma posiadająca 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, a koszty dostosowania lokalizacji do celów projektu dofinansowuje właściciel obiektu Brookfield Properties. Ta działająca okrągłe 100 lat firma, zarządzająca ponad 800 podobnymi obiektami na całym świecie, upatruje w projekcie ogromny potencjał przyciągający odwiedzających do świeżo wyremontowanej galerii. Aż 49% udziałów jest do dyspozycji grupy INWE, która współfinansuje projekt z inwestorami Pracowni Finansowej. Część udziałów już została rozdysponowana pomiędzy inwestorów PF, natomiast nadal jest jeszcze szansa na skorzystanie z okazji. Dodatkowy dochód, pochodzący z funkcjonowania parku rozrywki na najbogatszym rynku Europy, można czerpać, angażując kapitał już od 15 tysięcy Euro.

Otwarcie Mission: Play! by Mattel planowane jest z dużym rozmachem, gdyż zbiegnie się z celebracją 25-lecia samej galerii handlowej Potsdamer Arkaden – teraz „The Playce”. Dowiedz się więcej podczas WEBINARU LIVE – REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej