Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobacz zdjęcia z Jubileuszu 10 LAT PF

10 lat to wspaniały wiek, w Pracowni Finansowej wypełniony nowymi doświadczeniami oraz mniejszymi i większymi sukcesami. Te 10 lat nie byłoby możliwe, gdyby nie ludzie, dzięki którym firma rośnie w siłę. To Zarządzający, Zespół oraz oczywiście Inwestorzy.  

 

Zaufanie, zaufanie i jeszcze raz zaufanie. To określenie najczęściej pojawiające się na ustach Inwestorów w odniesieniu do Pracowni Finansowej. Jubileusz 10-lecia firmy był doskonałą okazją do rozmów z Inwestorami oraz zebrania wielu inspirujących opinii. Wspaniale, że jesteście z nami!

Wydarzenie zainaugurował założyciel Pracowni Finansowej Maciej Musiał, obecnie Prezes INWE. Podczas Jubileuszu przedstawił historię Pracowni Finansowej, a nawet zdradził skąd wzięła się nazwa. Tomasz Wiśniewski jako obecny Prezes Pracowni Finansowej odpowiada za relacje z inwestorami, a jego team dostarcza najwyższą jakość obsługi. Podczas wydarzenia zaprezentował wyniki na przestrzeni 10 lat, ale także prognozy, które przedstawiają się bardzo optymistycznie, zakładając rozwój firmy w tym samym, spektakularnym tempie. Mirosław Woźniak dołączył do Pracowni Finansowej w 2018 roku. Aktualnie na stanowisku Prezesa Zarządu Centrum Usług odpowiada za tzw. backoffice. Jak sam mówi – jego zespół jest zazwyczaj niewidoczny, więc mieliśmy wyjątkową okazję poznać tych wszystkich ludzi, dzięki którym firma funkcjonuje tak jak powinna.

Bardzo dziękujemy naszym gościom specjalnym, którzy stanęli na wysokości zadania i uświetnili Jubileusz Pracowni Finansowej. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Krupa, gwiazdą wieczoru był Cezary Pazura, a na parkiet zaprosili muzyką na żywo Novika & Mr. Lex.

Mamy wspaniałych Inwestorów, którym ogromnie dziękujemy za zaufanie i za to, że świętowaliście z nami Jubileusz 10 LAT! Wszyscy wyglądaliście niesamowicie, zatem zapraszamy do galerii zdjęć.

Przeczytaj także

14.03 godz. 20:00