Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pracownia Finansowa solidarna z Ukrainą 

08/03/2022

Wyrażamy solidarność z ofiarami inwazji rosyjskiej na Ukrainę i wspólnie z pracownikami wspieramy poszkodowanych jej skutkami. Działamy na różnych szczeblach, przekazujemy pomoc finansową, dostarczamy potrzebne rzeczy i sprzęt, oddajemy krew oraz udzielamy się jako wolontariusze do czego wszystkich zachęcamy.

Tym samym przekazujemy nasze stanowisko w odniesieniu do stosowania nieetycznych praktyk biznesowych. Stanowczo sprzeciwiamy się niedopuszczalnym praktykom inwestycyjnym, których celem jest wzbogacanie się w czasie wojny kosztem społeczeństwa jak np. zawyżanie cen paliw.  Zapewniamy, że inwestycje Pracowni Finansowej są prowadzone w zgodzie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, a w spółki z grupy INWE nie jest zaangażowany kapitał rosyjski.

Jako firma o wysokim poziomie odpowiedzialności biznesowej, nigdy nie pozostawaliśmy obojętni na problemy społeczne. Nasi pracownicy to także obywatele Ukrainy, z którymi solidaryzujemy się w tym czasie. Bądźmy razem i wspierajmy wspólnie!

#SercemzUkrainą #StandWithUkraine #PeaceForUkraine

Przeczytaj także

W dniu 24 listopada na PGE Narodowym odbyła się konferencja pt. ‘Jak zarabiać na wzrostach w e-commerce’. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm specjalizujących się w obszarach wspierających rozwój biznesu e-commerce w Polsce i na świecie. Była to także okazja do przybliżenia uczestnikom innowacyjnego projektu inwestycyjnego Net-Pocket. Pierwszej start-upowej inwestycji grupy INWE z branży e-commerce w portfolio Pracowni Finansowej.

Jeszcze na początku tego roku Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda została przyznana w kategorii QI services – najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych. Ostatniego dnia listopada, podczas Europejskiego Forum Biznesu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, a Złote Godło osobiście odebrał prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.

Pracownia Finansowa jak co roku wzięła udział w jednej z akcji charytatywnych w okresie świątecznym. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję Święty Mikołaj dla Seniora. Trafiły do nas trzy listy od Seniorów i z wielką przyjemnością spełniliśmy ich marzenia.

W obliczu pogarszającego się stanu środowiska naturalnego oraz coraz gorszej jakości powietrza, korzyści płynących z OZE już nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Ekologiczne inwestycje stają się potrzebą nowego świata, dlatego do portfolio Pracowni Finansowej obok energetyki wiatrowej dołącza fotowoltaika. Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00