Inwestorzy sfinansują 25% projektu Mission:Play! by Mattel w zamian za 49% udziałów

Harmonogram realizacji projektu Mission: Play! by Mattel potwierdza Wielkie Otwarcie w maju 2023 roku. Partner branżowy dzieli się kolejnymi szczegółami i prezentuje wnętrza, które robią wspaniałe wrażenie. Do projektu dołączają kolejni inwestorzy Pracowni Finansowej, oceniający strategię finansowania 25% projektu w zamian za 49% udziałów jako niezwykle atrakcyjną okazję inwestycyjną.

Mnożenie atrakcji – tematyczne parki rozrywki mają to coś

Tematyczne parki rozrywki są coraz popularniejsze. Im więcej mają wspólnego z ulubionymi bohaterami czy zabawkami, tym lepiej. Rodzice zrobią wszystko, aby wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Tendencja pokazuje, że budżety domowe uwzględniają sporą część wydatków na wspólne doświadczenia i spędzanie czasu razem z rodziną. Parki rozrywki to ułatwiają i są doskonałą okazją do zarobku dla właścicieli oraz inwestorów tego typu biznesu. Zatem idąc tym tropem, nowy park rozrywki Mission:Play! by Mattel licencjonowany Barbie, HotWheels, MegaBloks, należy traktować jako okazję inwestycyjną na miarę potrzeb.

Polskie finansowanie zagranicznego parku rozrywki

Projekt Mission: Play by Mattel! to pierwsza taka inwestycja na rynku zachodnim, współfinansowana z polskimi inwestorami Pracowni Finansowej. Jak dodaje Tomasz Wiśniewski, prezes PF – Dla inwestorów projekt będzie okazją do czerpania ponadprzeciętnych zysków z usług wspierających rozrywkę i nowoczesny styl życia, na które zapotrzebowanie jest nieograniczone. W czasie, gdy handel detaliczny przenosi się do internetu, centra handlowe na całym świecie szukają nowego pomysłu na siebie. Strzałem w dziesiątkę okazują się parki rozrywki tworzone ze znanymi markami zabawkowymi, które ściągają do galerii tłumy rodzin z dziećmi. Dodatkowo biznes realizowany jest w strefie Euro, gdzie inflacja wynosi 8%, podczas gdy w Polsce 17% rocznie, więc lepiej zabezpiecza gotówkę przed inflacją niż podobne krajowe inwestycje.

Inwestujesz złotówki, zarabiasz w Euro

Za realizację inwestycji odpowiada spółka prawa niemieckiego Planet Leisure Berlin GmbH. Oprócz grupy INWE znaczny wkład wniesie firma posiadająca 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, a koszty dostosowania lokalizacji do celów projektu dofinansuje właściciel obiektu Brookfield Properties. Ta działająca blisko 100 lat firma, zarządzająca ponad 800 podobnymi obiektami na całym świecie, upatruje w projekcie ogromny potencjał przyciągający odwiedzających do świeżo wyremontowanej galerii. Aż 49% udziałów jest do dyspozycji grupy INWE, która będzie współfinansować projekt z inwestorami Pracowni Finansowej. Część udziałów już została rozdysponowana pomiędzy inwestorów PF, natomiast nadal jest jeszcze szansa na skorzystanie z okazji. Dodatkowy dochód, pochodzący z funkcjonowania parku rozrywki na najbogatszym rynku Europy, można czerpać, angażując kapitał już od 72,5 tysięcy PLN, a zyski liczyć w walucie Euro.

Inwestorów, zainteresowanych dołączeniem do projektu Mission:Play!, który już jest na zaawansowanym etapie realizacji, a więc charakteryzuje się zwiększonym poziomem bezpieczeństwa, zapraszamy na webinar LIVE >>

Chcesz złapać okazję już teraz? Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ >>

 

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej