95 milionów w rok i nagroda za najwyższą jakość – dziękujemy za zaufanie!

Pracownia Finansowa wita Nowy Rok rekordem roku 2022! Przez ostatnie 12 miesięcy we współpracy z PF zainwestowano łącznie 95 milionów złotych w projekty grupy INWE. Zwieńczeniem roku, potwierdzającym najwyższą jakość obsługi inwestorów było otrzymanie Złotego Godła QI 2022.

Warto podkreślić, że uzyskany wynik został niemal podwojony w stosunku do roku 2021, w którym łączna kwota inwestycji wynosiła 54 miliony złotych. Jest to potwierdzenie, że inwestycje w realną wartość, to właśnie to, czego poszukują na rynku Inwestorzy. Najwyższy poziom usług świadczonych przez Biuro Obsługi Inwestora i Investment Managerów jest dodatkową wartością, która wpływa na wysoki poziom zaufania, ale także była powodem do uhonorowania Pracowni Finansowej Złotym Godłem QI.

Pod koniec 2022r. w Katowicach odbyło się Europejskie Forum Biznesu. Tematyka Europejskiego Forum Biznesu od kilku lat w dużej mierze odnosi się do problemów, z jakimi boryka się gospodarka. W tym roku, temat przewodni brzmiał: „Gospodarka w niepewnych czasach – wyzwania, zagrożenia, szanse”. Oprócz szeregu debat, paneli i rozmów z zaproszonymi ekspertami, wydarzenie było okazją do nagrodzenia również Laureatów Programów Najwyższa Jakość QI 2022. To była już XVI edycja tego plebiscytu.

Kapituła programu przyznała Pracowni Finansowej tytuł laureata oraz Złote Godło w kategorii QI SERVICES – USŁUGI za Najwyższą Jakość Obsługi Inwestycji Grupowych.

Fakt, iż odznaczenie przyznano Pracowni Finansowej kolejny raz, potwierdza, że najwyższa jakość obsługi, której odbiorcami są Inwestorzy, to już standard. Odbierając nagrodę, prezes Tomasz Wiśniewski, podziękował nie tylko kapitule za to wyróżnienie, ale również wszystkim pracownikom oraz Inwestorom, którzy obdarzyli nas czymś co niepoliczalne – zaufaniem.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej