Rejestracja na webinar: „Inwestycja w luksusowy Apartamentowiec w centrum Warszawy”

Webinar

Sprawdź ile możesz zyskać

Zapisz się na webinar prowadzony przez Prezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego i dowiedz się więcej o dochodowych inwestycjach w nieruchomości.

Chroń kapitał przed inflacją i pozwól swoim finansom pracować

Pandemia koronawirusa kazała nam odnaleźć się w nowej rzeczywistości i dodatkowo zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że jest to jeden z tych obszarów gospodarki, które od wielu lat są uznawane za jedne z najmniej odczuwających skutki kryzysu.

Inwestycje deweloperskie stanowią w obecnych czasach jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań dla inwestorów, którzy obawiają się spadków wartości pieniądza, a nisko oprocentowane lokaty zmuszają ich do poszukiwania alternatywnych sposobów na ochronę kapitału przed inflacją. Inwestycje w nieruchomości z Pracownią Finansową z automatu uwzględniają ryzyko inflacji, umożliwiając pasywne zarabianie.

Pracownia Finansowa jest jedną z największych spółek
inwestowania grupowego w Polsce

lat inwestowania kapitału

Inwestorów indywidualnych

milionów PLN ulokowane w inwestycjach

Pracownia Finansowa

Inwestowanie grupowe w nieruchomości – na czym polega?

Poznajesz proces inwestycyjny

Umowa inwestycyjna formułuje zarówno przedmiot budowy nieruchomości, jak również określa zasady generowania i podziału zysków po sprzedaży nieruchomości. W przypadku projektów związanych z zapewnieniem banku ziemi pod nowe inwestycje, obowiązują zapisy umowy pożyczki z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

Obejmujesz udziały

Inwestujesz zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej z możliwością czerpania zysku ze sprzedaży nieruchomości lub udzielasz pożyczki ze stałym oprocentowaniem i gwarantowaną umową stopą zwrotu z inwestycji na poziomie 6-7% rocznie.

Inwestujesz pasywnie

Proces zarządzania realizacją prowadzi Grupa INWE, bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje w obrębie spółki.

Masz pierwszeństwo w wypłacie zysku

Umowa spółki zabezpiecza interesy Wspólników w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich, a także w kwestii minimalnej wysokości zysku. Minimalna wartość zysku została określona na poziomie nie mniejszym niż 5% rocznie. W projekcie PFN Capital wypłata odsetek następuje co kwartał, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału.

Pracownia Finansowa

Polecane inwestycje

Grzybowska 6 - Warszawa copy-min

Grzybowska 6 – Warszawa

Poziom bezpieczeństwa
Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu
38%
Horyzont inwestycyjny
30 mies.
Inwestuj od
500 tys. zł.
beskidzka-w-5

JR Beskidzka – Łódź

Poziom bezpieczeństwa
Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu
21,4%
Horyzont inwestycyjny
15 mies.
Inwestuj od
200 tys. zł.
SFINANSOWANO
Businessman point hand on arrow graph with high rate of growth show Financial, sale profit, Business plan, Stock market investment, Economic growth concept. Business man draw report chart up forward

JR Capital

Poziom bezpieczeństwa
Bardzo wysoki
Prognozowana stopa zwrotu
7% (rocznie)
Horyzont inwestycyjny
24 mies.
Inwestuj od
100 tys. zł.

Chcesz zainwestować już teraz?

Zamów bezpłatną konsultację z Investment Managerem Pracowni Finansowej
11.10 godz. 20:00 04.10 godz. 20:00 Zobacz więcej