Pierwsze wypłaty zysków z inwestycji w nowe technologie

To bardzo dobra wiadomość dla naszych obecnych i przyszłych Inwestorów. Projekty inwestycyjne związane z nowymi technologiami wygenerowały zyski w rekordowo szybkim czasie i umożliwiły wypłaty już po 10 miesiącach od utworzenia projektu kopalni kryptowalut PNT, z ponad stuprocentową stopą zwrotu w skali roku!

Przez ten czas na inwestycji w kopalnie kryptowalut PNT zgromadzony został kapitał w wysokości ponad 19 milionów złotych. Aktualnie spółka przyjmuje ostatnich Inwestorów do projektu w obecnym modelu inwestycyjnym, czyli pożyczkowym. W jego założeniach Inwestorzy mają zagwarantowany umową zwrot zainwestowanych środków, plus 6% rocznie, realizowany w ciągu maksymalnie 30 m-cy, bez względu na to, czy w tym czasie spółka wypłacała zyski.

Zarząd podjął decyzję o zamknięciu projektu na okrągłej kwocie 21. milionów złotych. Wartość ta nie jest jednak przypadkowa. Została ustanowiona na cześć Satoshi’ego Nakamoto, twórcy Bitcoina, który określił granicę wydobywczą bitmonet właśnie na 21. milionach.

Zamknięcie finansowania projektu sprawi, że spółka nie będzie zaciągała kolejnych pożyczek od Wspólników. Kiedy wszystkie pożyczki zostaną spłacone, spółka będzie mogła zacząć dokonywać odpisów amortyzacyjnych. Za uzyskany z tytułu amortyzacji kapitał będzie systematycznie odnawiać sprzęt, zachowując lub nawet podnosząc moc obliczeniową, co pozwoli jej generować zyski przez wiele lat, bez konieczności dopłat od Wspólników. Dodatkowymi zaletami zarówno dla obecnych Inwestorów jak i tych, którzy chcą jeszcze przystąpić do projektu, będzie uproszczenie rozliczeń. Kiedy do spółki przestaną dołączać nowi Inwestorzy, ze wzoru dzielącego zysk odpadnie bowiem czynnik czasu zaangażowania kapitału Wspólnika.

Nadal będzie można przystępować do projektów inwestycyjnych w nowe technologie, natomiast na uaktualnionych zasadach, które nie przewidują w swoich założeniach modelu pożyczkowego. To ostatnia szansa na zainwestowanie w kopalnie kryptowalut na dotychczasowych warunkach, więc zapraszamy do kontaktu tutaj >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej