Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

#zostańwdomu Pracownia Finansowa funkcjonuje zdalnie

16/03/2020

Ze względu na trudną sytuację, związaną z pandemią koronawirusa, z którą przyszło się nam wszystkim zmierzyć, #zostajemywdomu i jesteśmy dostępni zdalnie. 

W trosce o zdrowie naszych pracowników, ich rodzin, a także naszych partnerów biznesowych i inwestorów, do odwołania przestawiamy się na funkcjonowanie on-line, do czego zachęcamy również Państwa. 

Zachowujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Zespół pracujący dotychczas w biurze, pracuje zdalnie z domów, odbywając codzienne koordynacje w formie wideokonferencji. Na miejscu administracja zapewnia dyżury na recepcji, która obsługuje korespondencję. Zespół Biura Obsługi Inwestora także w tym czasie jest dostępny zdalnie – telefonicznie, mailowo oraz na czacie w aplikacji. Umowy inwestycyjne i inna poczta wychodząca wysyłana jest raz w tygodniu, aby ograniczyć liczbę wizyt na poczcie i nie narażać naszych pracowników. 

Inwestorzy otrzymują tak jak dotychczas, skany podpisanych umów inwestycyjnych drogą elektroniczną i na ich podstawie najczęściej dokonują wpłat. Jednocześnie na budowach zarówno elektrowni wiatrowych, jak i osiedli domów prace realizowane są pełną parę. Grupa Pracownia Finansowa przygotowuje się do montażu kilku turbin wiatrowych w kwietniu, kończymy budowę osiedla przy ul. Kuszników i zaczynamy budowę drugiego piętra 16 domów na Ostródzkiej.

 #zostańwdomu i wykorzystaj ten czas:
🌐 weź udział w dodatkowym spotkaniu on-line i dowiedz się jak dołączyć do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej (link do zapisu w pasku na dole strony)
🌐 porozmawiaj z przedstawicielem Pracowni Finansowej w wygodnej formie telefonicznej: +48 22 122 81 82 
🌐 spotkaj się z nami poprzez video na Skype
🌐 zainstaluj aplikację PF i bądź na bieżąco

Przesyłamy moc dobrej energii!

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa opinie 2019 inwestorzy

Inwestorzy dostrzegają potencjał poszczególnych branż i czują się bezpieczniej, wiedząc, że dołączają do biznesu, w którym panuje pełna synergia działań wśród wszystkich spółek w Grupie

Cały świat stara się wdrażać działania mające na celu wprowadzenie bardziej ekologicznych rozwiązań

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

26 października godz. 20:00 9 listopada godz. 20:00