Zostaliśmy partnerem szkolenia Aukcje na zieloną energię

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zostaliśmy partnerem bardzo ciekawego wydarzenia: Aukcje na zieloną energię – zasady wsparcia w Ustawie o odnawialnych źródłach energii. Spotkanie to odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w Warszawie i będzie miało charakter szkolenia. Prowadzącym będzie wieloletni pracownik URE, obecny Dyrektor Departamentu Prawnego i Rozstrzygania Sporów w URE w Warszawie, bardzo dobry ekspert i praktyk w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Z racji tego, że zostaliśmy partnerem, mamy bardzo preferencyjne ceny dla naszych wszystkich partnerów, członków, zaprzyjaźnionych firm i instytucji. Dzisiaj cena za szkolenie to 1490 zł netto, ale dla nas tylko 990 zł netto. Ale uwaga, cena ta obowiązuje tylko i wyłącznie, jeśli wypełniając formularz zgłoszeniowy dopiszą Państwo przy cenie magiczne słowo PRACOWNIA FINANSOWA. Proszę o tym pamiętać. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły tego wydarzenia, oraz z kim się kontaktować odnośnie zgłoszenia, spraw organizacyjnych.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Zakres systemu wsparcia w ujęciu podmiotowym i zasady wejścia do systemu
  • Zakres wsparcia w ujęciu przedmiotowym
  • Zakres aukcyjnego systemu wsparcia OZE
  • Nowe podmioty w systemie wsparcia
  • Gwarancja poziomu wsparcia oraz rozwiązania okresu przejściowego
  • Okres przejściowy – „stary” a „nowy” system wsparcia

Prowadzący:
dr nauk prawnych, radca prawny, wykładowca Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie, wieloletni pracownik URE, obecny Dyrektor Departamentu Prawnego i Rozstrzygania Sporów URE w Warszawie. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych, w tym osiemnastu książek i opracowań zwartych, licznych glos do orzeczeń Sądu Najwyższego i artykułów z zakresu postępowania karnego, prawa wykroczeń, administracyjnego, gospodarczego oraz prawa energetycznego (związanych z energetyką odnawialną, kogeneracją, koncesjonowaniem, czy rynkiem paliw ciekłych). Jest redaktorem i współautorem m.in. komentarza do Prawa energetycznego (2010 r.) oraz autorem podręczników Podstawy prawa (2015) i Encyklopedyczny zarys prawa. Prawo dla ekonomistów (2005).

Rejestracja:
http://euro-con.pl/pl/formularz-zgloszeniowy

Szczegóły:
Ewelina Walczuk,
ewelina.walczuk@euro-con.pl,
tel. 503 123 570

Po odbytym spotkaniu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, podpisany przez prowadzącego, poświadczający ukończenie szkolenia. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszam w swoim imieniu oraz organizatorów szkolenia.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej