Zobacz film z budowy farmy słonecznej PV3 – OSTATNIE UDZIAŁY!

W projekcie budowy farmy słonecznej PV3 dostępne są OSTATNIE UDZIAŁY! Inwestycja jest na zaawansowanym etapie realizacji, co można zobaczyć na filmie, w którym Tomasz Wiśniewski, Prezes Pracowni Finansowej oraz Paweł Mazur z Grupy INWE prezentują projekt z placu budowy. 

Inwestycja PV3 to projekt budowy czterech farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 6,27MW. Elektrownie słoneczne realizowane w ramach tego projektu inwestycyjnego zlokalizowane będą w miejscowości Orzechowo i Węgorzyn. Atrakcyjne lokalizacje umożliwią produkcję ekologicznej energii w najbardziej efektywny sposób, aby pracować na czysty zysk dla Inwestorów.

Inwestorzy PF zainwestowali w 2022 roku rekordową kwotę 33 MLN PLN w farmy PV. Przejęły one w dużym stopniu rolę bezpiecznych składników portfela, w miejsce projektów deweloperskich zmagających się w tamtym czasie z brakiem kredytów.

Bezpieczeństwo inwestycji słonecznych z portfolio PF wynika m.in. z prostego procesu inwestycyjnego, posiadania projektów z warunkami przyłączenia, zastosowania fabrycznie nowych urządzeń z gwarancją na 25 lat, niskiej awaryjności i możliwości ubezpieczenia ciągłości produkcji.

Zapisz się na webinar i sprawdź, ile możesz zyskać! Spotkanie poprowadzi Prezes Pracowni Finansowej, Tomasz Wiśniewski i omówi takie zagadnienia jak:

  • Strategia inwestycyjna dostępnych projektów – PV3 i PV7
  • Perspektywa branży energetyki słonecznej w Polsce
  • Mechanizm optymalizacji zysku
  • Płynność inwestycji i jej wartość w czasie
  • Ekologiczna odpowiedzialność biznesu

 

Zarezerwuj miejsce i zadaj dodatkowe pytania LIVE!

REJESTRACJA TUTAJ >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej