Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zmiana siedziby firmy

24/10/2016

Ku naszemu zadowoleniu, a przede wszystkim, dzięki naszym ogromnym, codziennym wysiłkom i pokładom energii do działania, nasza firma rozwija się coraz szybciej. Nadszedł czas, aby zmiany organizacyjne podążyły za bieżącymi potrzebami firmy.

Chcielibyśmy oficjalnie poinformować o zmianie adresu naszej siedziby!

Od  24 października 2016 roku nowe biuro naszego zespołu mieści się przy ulicy Londyńskiej 27, również na Saskiej Kępie. Na 3 kondygnacjach swoją siedzibę mają: Zarząd, Dział Sprzedaży, Marketingu i PR, Administracji, Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi Elektrowni Wiatrowych i Nieruchomości a także Dział Prawny.

Nowa siedziba pozwoli nam zwiększyć efektywność naszych działań zważywszy na to iż wszystkie komórki organizacyjne od teraz zlokalizowane są pod tym samym adresem.

Przeczytaj także

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Tomasz Kopiszka Pracownia Finansowa

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – opowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

Dzisiaj każdy może inwestować i wspomagać swój budżet pasywnymi przychodami. Aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00