Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zgromadzenie Wspólników Elektrowni Wiatrowych 12 i 15

14/11/2016

08.11.2016 r. w Kancelarii Notarialnej w Warszawie odbyły się Nadzwyczajne Zgromadzenia w dwóch spółkach: Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 12 i Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 15.

Pierwsze Zgromadzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00. W czasie tego spotkania Prezes Zarządu Maciej Musiał przedstawił wspólnikom Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 12 raport z działalności spółki. O godzinie 12.00 rozpoczęło się natomiast Zgromadzenie Wspólników EEW15. Tutaj również wspólnicy mogli poznać szczegóły na temat działalności spółki oraz porozmawiać z Zarządzającym. Swoje udziały w spółce objęło kolejnych kilkunastu wspólników.

Pod koniec każdego ze Zgromadzeń wręczone zostały Certyfikaty Inwestora w OZE oraz Statuetki Inwestora VIP Pracowni Finansowej. Certyfikaty potwierdzają ilość zielonej energii jaka będzie produkowana dzięki inwestycji wspólnika, oraz dwutlenku węgla, który dzięki niej nie zanieczyści atmosfery.

Zgromadzenia wspólników to doskonała możliwość do spotkania z Zarządzającym i zadania istotnych pytań dotyczących działalności spółki oraz do zapoznania się z danymi z monitoringów pracy elektrowni. Są również idealną okazją do omówienia planów oraz do dyskusji na temat ostatnich wydarzeń z branży inwestycji w OZE. Do wspólników, którzy nie mogli wziąć udziału w Zgromadzeniu przesłane zostanie krótkie video z najważniejszymi informacjami.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa dodała właśnie do portfolio kolejny projekt wiatrowy! Tym razem składający się z dwóch turbin wiatrowych Vestas V90 o wysokości 105m oraz mocy 2MW każda.

26 października godz. 20:00 9 listopada godz. 20:00