Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zgromadzenie Wspólników EEW12 i 15

19/10/2016

We wtorek, 8 listopada, odbędzie się Zgromadzenie dla Wspólników, którzy posiadają udziały w elektrowniach wiatrowych EEW12 oraz EEW15. Właściciele udziałów w EEW 12 spotkają się o godz. 10:00, a udziałowcy w EEW 15 o godz. 12:00.

Podczas tego spotkania, prowadzonego przez dyrektora zarządzającego, Macieja Musiała zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące poszczególnych projektów. Na Zgromadzeniach zawsze rozmawiamy o różnego rodzaju najkorzystniejszych dla naszego wspólnego biznesu rozwiązaniach, które pozwolą nam na osiągnięcie jak największych zysków z inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Ponadto udziałowcy będą mieli okazję objęcia udziałów w spółkach w obecności notariusza a także otrzymać certyfikaty inwestorów w odnawialne źródła energii. Kolejni Inwestorzy, którzy dołączą do inwestycji w wiatraki szczególnie skorzystają na tym teraz, kiedy mamy najbardziej wietrzny okres w roku. W przypadku elektrowni już działających, będą zarabiać od momentu dołączenia do spółki, o czym więcej można przeczytać tutaj>>

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

inwestowanie w elektrownie wiatrowe

W życie wszedł właśnie długo oczekiwany, 4 rozdział ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Teraz czekamy na rozporządzenie dotyczące pierwszej aukcji i cen referencyjnych w poszczególnych koszykach technologicznych.

26 października godz. 20:00 9 listopada godz. 20:00