Zgromadzenie Wspólników EEW12 i 15

We wtorek, 8 listopada, odbędzie się Zgromadzenie dla Wspólników, którzy posiadają udziały w elektrowniach wiatrowych EEW12 oraz EEW15. Właściciele udziałów w EEW 12 spotkają się o godz. 10:00, a udziałowcy w EEW 15 o godz. 12:00.

Podczas tego spotkania, prowadzonego przez dyrektora zarządzającego, Macieja Musiała zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące poszczególnych projektów. Na Zgromadzeniach zawsze rozmawiamy o różnego rodzaju najkorzystniejszych dla naszego wspólnego biznesu rozwiązaniach, które pozwolą nam na osiągnięcie jak największych zysków z inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Ponadto udziałowcy będą mieli okazję objęcia udziałów w spółkach w obecności notariusza a także otrzymać certyfikaty inwestorów w odnawialne źródła energii. Kolejni Inwestorzy, którzy dołączą do inwestycji w wiatraki szczególnie skorzystają na tym teraz, kiedy mamy najbardziej wietrzny okres w roku. W przypadku elektrowni już działających, będą zarabiać od momentu dołączenia do spółki, o czym więcej można przeczytać tutaj>>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej