Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zgromadzenie Wspólników EEW12 i 15

19/10/2016

We wtorek, 8 listopada, odbędzie się Zgromadzenie dla Wspólników, którzy posiadają udziały w elektrowniach wiatrowych EEW12 oraz EEW15. Właściciele udziałów w EEW 12 spotkają się o godz. 10:00, a udziałowcy w EEW 15 o godz. 12:00.

Podczas tego spotkania, prowadzonego przez dyrektora zarządzającego, Macieja Musiała zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące poszczególnych projektów. Na Zgromadzeniach zawsze rozmawiamy o różnego rodzaju najkorzystniejszych dla naszego wspólnego biznesu rozwiązaniach, które pozwolą nam na osiągnięcie jak największych zysków z inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Ponadto udziałowcy będą mieli okazję objęcia udziałów w spółkach w obecności notariusza a także otrzymać certyfikaty inwestorów w odnawialne źródła energii. Kolejni Inwestorzy, którzy dołączą do inwestycji w wiatraki szczególnie skorzystają na tym teraz, kiedy mamy najbardziej wietrzny okres w roku. W przypadku elektrowni już działających, będą zarabiać od momentu dołączenia do spółki, o czym więcej można przeczytać tutaj>>

Przeczytaj także

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Inwestycje w wiatraki

Jesteśmy dziś świadkami zmian, do których dojrzewamy, ponieważ nie mamy innego wyjścia. Zmiany klimatu, do których doprowadziły zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka są faktem, przed którym nie da się uciec.

inwestowanie w elektrownie wiatrowe

W życie wszedł właśnie długo oczekiwany, 4 rozdział ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Teraz czekamy na rozporządzenie dotyczące pierwszej aukcji i cen referencyjnych w poszczególnych koszykach technologicznych.

Inwestowanie w Wiatraki

Zaktualizuj swoje dane o najbliższe miasto a powiadomimy Cię kiedy będziemy w okolicy.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00