Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zespół, idea, zaangażowanie – Pracownia Finansowa w opiniach Inwestorów

18/10/2018

Zespół, idea, zaangażowanie, dążenie do sukcesu, a także doświadczenie zarządzających, którzy nie boją się myśleć nieszablonowo, to określenia najczęściej pojawiające się w opiniach Inwestorów na temat współpracy z Pracownią Finansową.

Wiele lat w branży oraz portfolio zrealizowanych projektów to główne czynniki, które powodują, że Inwestorzy przystępują do projektów inwestycyjnych w obrębie Grupy PF oraz wielokrotnie decydują się na reinwestowanie kapitału. Klienci dostrzegają potencjał i czują się bezpieczniej wiedząc, że dołączają do biznesu, w którym panuje pełna synergia działań wśród wszystkich spółek w Grupie. Pracownia Finansowa działa w modelu success fee, na zasadzie zdeterminowanego dążenia do wspólnego sukcesu, za co dodatkowo doceniają nas Inwestorzy.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się podzielić opiniami na temat inwestowania z Pracownią Finansową podczas Pożegnania Lata 2018.

Przeczytaj także

Przygotowujemy się do BOOMu na rynku OZE i patrząc długoterminowo liczymy na dwucyfrową stopę zwrotu z inwestycji w odnawialne źródła energii

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

EKON to najnowszy projekt inwestycyjny w ofercie Pracowni Finansowej. Realizacja zakłada połączenie Elektrowni Wiatrowej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym i ma na celu wygenerowanie maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00