Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zatrudnimy Menedżera Sprzedaży w segmencie Private Banking

03/02/2016

Pracownia Finansowa to rodzinna firma inwestycyjna z Warszawy. Została założona w 2013 r. jako odpowiedź na potrzebę zwiększenia skali biznesu jej właścicieli, którzy są obecni na rynku inwestycyjnym od 2007 r. Pracownia Finansowa specjalizuje się w inwestycjach opartych o realną wartość, takich jak przemysłowe elektrownie wiatrowe, czy dochodowe nieruchomości.

W związku z rozwojem naszej firmy, do biura w Warszawie poszukujemy

 

Menedżer sprzedaży w segmencie private banking


Oferujemy:

  • Pracę w wąskim gronie profesjonalistów
  • Rozwiązania inwestycyjne niezależne od giełdy gwarantujące klientom zyski powyżej 10% rocznie
  • Produkty z których będziesz dumny a Twoi klienci zadowoleni
  • Wysokie zarobki

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub Private Banking’u
  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • Wysoka kultura osobista

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@pracownia-finansowa.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracownię Finansową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Przeczytaj także

Inwestowanie w wiatraki

Inwestowanie w wiatraki to atrakcyjne zyski, ochrona środowiska i budowanie niezależności energetycznej naszego kraju. Jest korzystne i dla 'Kowalskiego' i dla Państwa Polskiego.

Kończy się powoli dominacja banków i instytucji finansowych na rynku inwestycji. Inwestorzy, zrażeni brakiem osiąganych zysków, coraz częściej wybierają dziś inwestycje oparte o realną wartość.

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Kilka lat temu, masowo przelewaliśmy swoje oszczędności na konta funduszy inwestycyjnych, kupowaliśmy też mieszkania, które zaczęły szybko drożeć...

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00