Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zarabiaj na budowie osiedli – WEBINAR

27/09/2016

Warszawa jest bardzo dobrym, stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam? Dziś jest to niezwykle atrakcyjny rejon jeśli chodzi o ceny działek – wszystkie udało nam się zakupić po bardzo okazyjnych cenach. Lokalizacja ta została bardzo dobrze przemyślana – nasze inwestycje  znajdują się w pobliżu już budowanych, nowych stacji metra, z czasem będą więc tylko drożeć.

Budując nieruchomości w mieście często trzeba zawalczyć z władzami miasta o dodatkowe, niestandardowe udogodnienia, które znalazły swoje miejsce w wizji projektanta naszych domów. Konsekwentnie udało nam się wprowadzić je w życie.

Wszystkie budowane przez nas domy w zabudowie szeregowej mają mnóstwo atrybutów wyróżniających je na tle jakichkolwiek innych nieruchomości, które sprawiają, że są one niezwykle wygodne a przede wszystkim funkcjonalne. O wielu takich rozwiązaniach zastosowanych w wybudowanych przez nas domach dowiecie się z cyklicznych webinarów, prowadzonych przez Tomasza Wiśniewskiego, wiceprezesa ds. sprzedaży oraz Macieja Musiała, dyrektora zarządzającego. Zapraszamy do zapisania się pod tym linkiem>>

Inwestycje w nieruchomości, czyli w realną wartość oferowane przez spółkę Pracownia Finansowa, to inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mają poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i chroniące środowisko naturalne.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestycja w nieruchomości

Poprzez właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i wyjście mu naprzeciw. Nie jest to łatwe
dziś, kiedy ofert na rynku nieruchomości jest bardzo dużo.

Nagroda co roku przyznawana jest firmom, które zostały uznane za godne zaufania, rzetelne, oraz dbające o wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.

Inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa dodała właśnie do portfolio kolejny projekt wiatrowy! Tym razem składający się z dwóch turbin wiatrowych Vestas V90 o wysokości 105m oraz mocy 2MW każda.

Tomasz Kopiszka Pracownia Finansowa

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – opowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00