Zarabiaj na budowie osiedli – WEBINAR

Warszawa jest bardzo dobrym, stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam? Dziś jest to niezwykle atrakcyjny rejon jeśli chodzi o ceny działek – wszystkie udało nam się zakupić po bardzo okazyjnych cenach. Lokalizacja ta została bardzo dobrze przemyślana – nasze inwestycje  znajdują się w pobliżu już budowanych, nowych stacji metra, z czasem będą więc tylko drożeć.

ostr3
ostr5
karkonoszy3-1024x685-1
Lidzka5-1024x571-1
lidzka7-1024x576-1

Budując nieruchomości w mieście często trzeba zawalczyć z władzami miasta o dodatkowe, niestandardowe udogodnienia, które znalazły swoje miejsce w wizji projektanta naszych domów. Konsekwentnie udało nam się wprowadzić je w życie.

Wszystkie budowane przez nas domy w zabudowie szeregowej mają mnóstwo atrybutów wyróżniających je na tle jakichkolwiek innych nieruchomości, które sprawiają, że są one niezwykle wygodne a przede wszystkim funkcjonalne. O wielu takich rozwiązaniach zastosowanych w wybudowanych przez nas domach dowiecie się z cyklicznych webinarów, prowadzonych przez Tomasza Wiśniewskiego, wiceprezesa ds. sprzedaży oraz Macieja Musiała, dyrektora zarządzającego. Zapraszamy do zapisania się pod tym linkiem>>

Inwestycje w nieruchomości, czyli w realną wartość oferowane przez spółkę Pracownia Finansowa, to inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mają poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i chroniące środowisko naturalne.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej