Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

„Zanurz się w Błękitnym Oceanie”

06/05/2016

Niebawem na rynku ukaże się książka autorstwa Pana Grzegorza Turniaka, konsultanta biznesowego, który sprowadził do Polski największą na świecie organizację rekomendacji biznesowych – BNI oraz Krzysztofa Rumianowskiego najstarszego członka BNI Wspólna i BNI w Polsce. Książka jest odpowiedzią na pytanie: “jak networking wspiera rozwój firm?”.

Do BNI należą tylko sprawdzeni przedsiębiorcy a jakość świadczonych przez nich usług jest na co dzień weryfikowana przez organizację i jej członków. Do organizacji, od pięciu lat, należy również Tomasz Wiśniewski. W książce można znaleźć wywiad z Tomaszem, w którym opowiada o drodze jaką przebył jako przedsiębiorca, zanim związał się  z Pracownią Finansową, oraz o samej Pracowni i planach jej rozwoju.

Przeczytaj także

Tomasz Wiśniewski Pracownia Finansowa

Miło nam poinformować iż Tomasz Wiśniewski, Dyrektor Sprzedaży e-commerce, od niedawna zaczął pełnić funkcję Członka Zarządu Pracowni Finansowej.

Tomasz Kapała Pracownia Finansowa

Jego zainteresowanie wiatrakami rozpoczęło się już na studiach, kiedy dokonywał pomiarów wiatru na potrzeby małej, przydomowej elektrowni wiatrowej.

Mieliśmy zaszczyt gościć panelistów, których działania w środowisku energetyki wiatrowej na przestrzeni lat poparte zostały sporymi sukcesami i wiedzą,

Jako partner oraz sponsor, w dniu 19.05.2016 r., już po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o możliwościach inwestowania w elektrownie wiatrowe.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00