Wystarczy godzina, by przekonać się czy ta inwestycja jest dla Ciebie

Każdy przedsiębiorca, który kiedykolwiek rozważał możliwość powiększenia swojego majątku poprzez odpowiednią inwestycję, powinien zapoznać się z portfolio projektów obsługiwanych przez Pracownię Finansową. Dzięki współpracy z nami, każda osoba posiadająca odpowiednie nadwyżki finansowe może zostać Wspólnikiem wybranego projektu i wziąć udział w przedsięwzięciu z perspektywą pasywnego zarabiania. Co zrobić, aby przekonać się czy to biznes dla Ciebie?

Jak zacząć inwestować?

Osoby zainteresowane rozpoczęciem zarabiania w sposób pasywny, zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego, mogą w prosty sposób zapoznać się z zakresem w jakim może wesprzeć ich Pracownia Finansowa – po to, aby mieć pewność, czy taka forma współpracy będzie satysfakcjonująca. Zależy nam na tym, aby partnerzy Pracowni Finansowej byli pewni swojego wyboru i wiedzieli, że mogą na nas polegać, dlatego uruchomiliśmy kilka kanałów komunikacji. Pierwszy z nich to strona internetowa oraz możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację z Investment Managerem w dogodnych godzinach. Może ona odbyć się zarówno osobiście, telefonicznie, mailowo, ale również w formie videokonferencji. Podczas kontaktu można dokładnie zapoznać się ze sposobem działania firmy oraz procesem inwestycyjnym. Dodatkowo Investment Manager prezentuje potencjalnemu Wspólnikowi aktualną ofertę i informuje czym różnią się projekty, aby Inwestor mógł podjąć decyzję w oparciu o komplet danych. Rozmowa jest uzupełniania poprzez dokumenty przesyłane w formie elektronicznej.

Dla zapracowanych i dostępnych wieczorami

Jeśli w ciągu dnia pochłaniają Cię codzienne obowiązki i wyzwania, a najlepszą porą na zapoznanie się z ofertą PF są godziny wieczorne, to odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie uczestnictwo w webinarze LIVE. Spotkania są prowadzone o godzinie 20:00 przez wiceprezesa PF Tomasza Wiśniewskiego. Podczas webinaru można w wygodnej formie dowiedzieć się o samym crowdfundingu, zasadach współpracy, obszarze wsparcia udzielanego przez Pracownię Finansową. Aby wziąć udział w webinarze, należy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę LIVE inwestycje OZE lub LIVE inwestycje nieruchomości. Czas trwania samej prezentacji to ok. godzina, po czym uczestnicy mogą zadawać pytania, na które odpowiadamy na żywo. Wystarczy jeden webinar, by dowiedzieć się na czym dokładnie polegają nasze inwestycje pasywne, w jaki sposób można zostać Wspólnikiem oraz jakie dokumenty należy wypełnić, by mieć możliwość budowania własnej niezależności finansowej z Pracownią Finansową.

Inwestycje pasywne – wybierz projekt i pozwól swoim finansom pracować

Investment Managerowie są dostępni dla Ciebie o różnych porach dnia. Zamawiając konsultację możesz wybrać godzinę, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Dotychczas przeprowadzone tysiące konsultacji pozwalają twierdzić, że wystarczy maksymalnie godzina, abyś przekonał się czy taka forma generowania pasywnego dochodu jest rozwiązaniem dla Ciebie. Wystarczy, że poświęcisz godzinę, a możliwe, że dasz sobie szansę na generowanie dochodu z nadwyżek finansowych przez wiele lat. Zamów kontakt i sprawdź czy inwestowanie pasywne w projekty Grupy PF to biznes dla Ciebie.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej