Wygraj Życie! Pracownia Finansowa wspiera akcję charytatywną Fundacji Rak’n’Roll

W szczycie wiosennego przebudzenia, 22.04.2022 roku w ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – gala charytatywna połączona z premierą książki:
„50 Osobistości Biznesu. Pomagamy”, przygotowanej przez Redakcję Magazynu BusinessWoman&Life na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

https://businesswomanlife.pl/premiera-ksiazki-na-rzecz-fundacji-raknroll-wygraj-zycie/

Prezes Pracowni Finansowej bohaterem książki

Z przyjemnością informujemy, iż jednym z bohaterów książki jest Prezes Pracowni Finansowej, Tomasz Wiśniewski. Niewątpliwie to znamienite wyróżnienie jest dla nas powodem do dumy. Ponadto w całej akcji mogliśmy przysłużyć się jako darczyńcy, zatem nasza radość jest podwójna.

Zobacz wywiad z Tomaszem Wiśniewskim dla redakcji TVreklama:

Misja i koncepcja biznesowa Pracowni Finansowej

W czasie trwania Wielkiej Gali Charytatywnej Magazynu Businesswoman&life i Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie!, Tomasz Wiśniewski mógł przybliżyć misję Pracowni Finansowej i specjalizację, jaką jest obsługa inwestorów w ramach projektów inwestycji m.in. w odnawialne źródła energii, nieruchomości realizowane w Grupie INWE oraz fabrykę pelletu. Jak powiedział Tomasz Wiśniewski: „Cała koncepcja naszego biznesu, to nie tylko pieniądze, ale też dbałość o środowisko.”

Zobacz wywiad z Tomaszem Wiśniewskim dla redakcji ATV:

Warto nieść pomoc

Nie obce są nam różne formy niesienia pomocy potrzebującym, co udowodniliśmy dorzucając swoją cegiełkę dla wspomnianej już Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie! W wyniku licytacji przeprowadzonej podczas gali udało się zebrać łączną kwotę 100.000 zł, która w całości zasiliła konto Fundacji Rak’n’Roll.

Jeśli chcesz wesprzeć fundację i przy okazji nabyć książkę, wystarczy jedno kliknięcie TUTAJ

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej