WOŚP 2018 – Licytuj zwiedzanie jednej z największych kopalni kryptowalut w Polsce!

SIEMA! Pracownia Finansowa po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W 26. Finale WOŚP środki finansowe pozyskiwane są w celu wyrównania szans leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych. Orkiestra chce doposażyć je w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci, a my się przyłączamy!

W zeszłym roku na naszej aukcji wylicytowana została możliwość wejścia na szczyt elektrowni wiatrowej, a relację z tego wydarzenia przypominamy tutaj>>. Tym razem również przekazujemy coś całkowicie unikalnego! A mianowicie – na aukcję wystawiamy nocne zwiedzanie jednej z największych kopalni kryptowalut w Polsce z ekspertami nowych technologii Pracowni Finansowej – Prezesem PNT Szczepanem Bentynem oraz Wiceprezesem PNT Jakubem Bartoszkiem.

Na co dzień nasza kopalnia jest zamknięta i pilnie strzeżona, a więc jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby przejść się po wnętrzach kopalni kryptowalut usytuowanej na ok. 900 metrach kwadratowych! Dodatkowo zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat Bitcoina, zgłębić tajniki technologii blockchain, uzyskać odpowiedzi na dowolne pytania i odebrać przygotowane niespodzianki. A wszystko to zwieńczone degustacją sushi w wyjątkowym klimacie kolorowych świateł ponad tysiąca koparek. Najważniejsze jednak, że cała zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz 26. Finału WOŚP.

Zróbmy razem coś dobrego! Nie czekaj i licytuj tutaj>>

Przeczytaj także

28.03 godz. 20:00 04.04 godz. 20:00 Zobacz więcej