Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wiktoria 2016 w naszych rękach!

25/10/2016

W sobotę 22.10.2016 r. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Była to już XIX edycja konkursu zwieńczona rozdaniem statuetek przyznanych przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców w 15 kategoriach. W tym roku mieliśmy zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów obok m.in. takich firm jak: IMPEL S.A., SITA SP. Z  O. O. TAURON, IMPEL S.A., BUDIMEX S.A. czy SPÓŁDZIELNIA PRACY MUSZYNIANKA.

Nagrodę z rąk Pana Marka Jakubiaka – posła na sejm RP, przedsiębiorcy branży browarniczej  odebrał Prezes Zarządu Pracowni Finansowej Maciej Musiał. Udało nam się porozmawiać z Panem Posłem i doceniamy jego zainteresowanie problemami, z jakimi borykają się inwestorzy w sektorze energetyki wiatrowej oraz ich możliwymi rozwiązaniami.

Nagroda WIKTORII jest potwierdzeniem wysokiej jakości i rzetelności naszych usług, jakimi są inwestycje w elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Stanowi podstawę zaufania i jest gwarancją odpowiedzialnego zarządzania firmą. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i nagrodzone. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że w  tym roku możemy pochwalić się podwójnym sukcesem – Pracownia Finansowa została również Ambasadorem Marki WIKTORIA. Tytuł ten jest dla nas zarówno ogromnym wyróżnieniem, jak i zobowiązaniem oraz motywacją do ciągłego doskonalenia naszych usług w zakresie inwestycji w realną wartość.

Przeczytaj także

Inwestycje w wiatraki

Jesteśmy dziś świadkami zmian, do których dojrzewamy, ponieważ nie mamy innego wyjścia. Zmiany klimatu, do których doprowadziły zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka są faktem, przed którym nie da się uciec.

Inwestycja w nieruchomości

Poprzez właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i wyjście mu naprzeciw. Nie jest to łatwe
dziś, kiedy ofert na rynku nieruchomości jest bardzo dużo.

Inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa dodała właśnie do portfolio kolejny projekt wiatrowy! Tym razem składający się z dwóch turbin wiatrowych Vestas V90 o wysokości 105m oraz mocy 2MW każda.

Dziś już wiadomo, że przyszłość transportu na świecie należy do transportu elektrycznego. Sprzedaż „elektryków” rośnie bardzo szybko, podobnie jak punktów ładowania.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00