Podsumowanie roku 2017 w inwestycjach

Patrząc wstecz i wspominając wydarzenia minionego roku, możemy z całą pewnością powiedzieć, że był to dla Pracowni Finansowej okres bardzo intensywny. Biorąc pod uwagę mnogość trafnie podjętych decyzji, na które złożyły się kompetencje naszych ekspertów, w rok 2018 wchodzimy z porządną dawką energii i optymizmu.

Nie da się ukryć, że rok 2017 został zdominowany przez nowe technologie. Utworzenie Pracowni Nowych Technologii w tym czasie i urozmaicenie oferty możliwością inwestowania w kopalnie kryptowalut zaowocowało zebraniem pokaźnego kapitału na rozwój projektów PNT w bardzo szybkim tempie. Umożliwiło nam to wprowadzenie autorskich rozwiązań w ten segment rynku, a także znalezienie nowych możliwości optymalizacji, które w efektywny sposób mogą wesprzeć rynek OZE.

Dumą napełniają nas również realizowane w ubiegłym roku projekty z obszaru nieruchomości. Znalazły się wśród nich kolejne etapy rozpoczętych wcześniej realizacji, oddanie zakończonych do sprzedaży, a także otrzymanie następnych pozwoleń na budowę. Zaowocowało to regularnymi wypłatami zysków, które dodatkowo zachęcają do dalszego inwestowania w dochodowe nieruchomości i pozwalają nam zapewnić Państwa, że sukcesy zamierzamy kontynuować również w roku bieżącym.

Zapraszamy na film ze szczegółowym podsumowaniem:

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej