Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wesołych Świąt!

23/12/2016

Szanowni Państwo,

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia od całego zespołu Pracowni Finansowej. Niech te Święta będą czasem przepełnionym spokojem i przyniosą odpoczynek w radosnej atmosferze. Życzymy siły i energii do realizacji nowych pomysłów, oraz wielu sukcesów i zadowolenia z podjętych wyzwań w Nowym Roku!

Gorąco zapraszamy do obejrzenia kolejnych już, świątecznych wideo-życzeń z naszym udziałem, nagranych na jednej z naszych inwestycji:

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Inwestycje w nieruchomości

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Pewna teoria mówi, że najpierw należy zainwestować w siebie, potem w cudzy biznes, następnie we własny a na końcu w nieruchomości.

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Nagroda co roku przyznawana jest firmom, które zostały uznane za godne zaufania, rzetelne, oraz dbające o wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług.

1 września godz. 20:00 25 sierpnia godz. 20:00