Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Rejestracja na webinar „Zarabiaj bezpiecznie na budowie osiedli w Warszawie”

Zadbaj o swoją niezależność finansową inwestując w nieruchomości

Pandemia koronawirusa kazała nam odnaleźć się w nowej rzeczywistości i dodatkowo zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że jest to jeden z tych obszarów gospodarki, które od wielu lat są uznawane za jedne z najmniej odczuwających skutki kryzysu.

Inwestycje deweloperskie stanowią w obecnych czasach jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań dla inwestorów, którzy obawiają się spadków wartości pieniądza, a nisko oprocentowane lokaty zmuszają ich do poszukiwania alternatywnych sposobów na ochronę kapitału przed inflacją. Inwestycje w nieruchomości z Pracownią Finansową z automatu uwzględniają ryzyko inflacji, umożliwiając pasywne zarabianie.

Pracownia Finansowa jest jedną z największych spółek inwestowania grupowego w Polsce

lat inwestowania kapitału

Inwestorów indywidualnych

milionów PLN ulokowane w inwestycjach

Sprawdź ile możesz zyskać

Zapisz się na webinar prowadzony przez wicezprezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego i dowiedz się więcej o dochodowych inwestycjach w nieruchomości.

Inwestowanie grupowe w nieruchomości – na czym polega?

Poznajesz proces inwestycyjny

Umowa inwestycyjna formułuje zarówno przedmiot budowy nieruchomości, jak również określa zasady generowania i podziału zysków po sprzedaży nieruchomości. W przypadku projektów związanych z zapewnieniem banku ziemi pod nowe inwestycje, obowiązują zapisy umowy pożyczki z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

Obejmujesz udziały

Inwestujesz zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej z możliwością czerpania zysku ze sprzedaży nieruchomości lub udzielasz pożyczki ze stałym oprocentowaniem i gwarantowaną umową stopą zwrotu z inwestycji na poziomie 6-7% rocznie.

Inwestujesz pasywnie

Proces zarządzania realizacją prowadzi Grupa Pracownia Finansowa, bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje w obrębie spółki.

Masz pierwszeństwo w wypłacie zysku

Umowa spółki zabezpiecza interesy Wspólników w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich, a także w kwestii minimalnej wysokości zysku. Minimalna wartość zysku została określona na poziomie nie mniejszym niż 5% rocznie. W projekcie PFN Capital wypłata odsetek następuje co kwartał, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału.

Polecane inwestycje

Kołowa 36 – Warszawa

Poziom bezpieczeństwa
Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu
15,22%
Horyzont inwestycyjny
14 mies.
Inwestuj od
200 tys. zł.
SFINANSOWANE

PFN Capital

Poziom bezpieczeństwa
Bardzo wysoki
Stopa zwrotu
7% (rocznie)
Horyzont inwestycyjny
24 mies.
Inwestuj od
100 tys. zł.

Zobacz

Człuchowska 20 – Warszawa

Poziom bezpieczeństwa
Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu
19,25%
Horyzont inwestycyjny
18 mies.
Inwestuj od
1 mln. zł.
SFINANSOWANE

Chcesz zainwestować już teraz?
Zamów bezpłatną konsultację z Investment Managerem Pracowni Finansowej

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00