W marcu wypłaciliśmy Inwestorom ponad 350tys zł zysku!

Mimo, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusza nas do zastosowania wyjątkowych środków ostrożności i zadbania o bezpieczeństwo jeszcze bardziej niż zwykle, to nie zmniejsza aktywności w realizacji projektów inwestycyjnych. Harmonogram wypłat zysków w projektach nieruchomości Grupy PF pozostał bez zmian, umożliwiając zasilenie portfeli Inwestorów o kolejne zyski!

Wypłaty w projektach deweloperskich wyniosły ostatnio łącznie 355.000 zł brutto, z czego 155.000 zł brutto wypłaciliśmy Inwestorom w spółce PFN Sk., realizującej projekty inwestycyjne w opcji ‘Inwestor’. Głównym założeniem projektów w tym modelu inwestycyjnym jest zakup gruntów pod realizację konkretnych inwestycji i sprzedaż ich po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ze względu na specyfikę tej inwestycji Inwestorzy otrzymują tutaj wypłatę zysku, zgodnie z harmonogramem – kwartalnie, a więc zasilamy ich portfele aż 4 razy w ciągu roku.

Do majątku tej spółki zaliczają się m.in. nowo zakupione działki w Warszawie. Kapitał pozyskany do spółki w opcji ‘Inwestor’ wynosi 7ml zł, natomiast już teraz jej majątek opiewa na kwotę 16mln złotych, co przekłada się na jej stabilność finansową. Inwestorzy otrzymują zabezpieczenie w postaci weksla, a umowę podpisują na 2 lata, po czym mogą ją przedłużyć lub odebrać kapitał wraz z ostatnią ratą odsetkową. W zależności od zainwestowanej kwoty (50 – 100 tyś. zł czy więcej,) oprocentowanie wynosi 6, lub 7% rocznie. 

Opcja ‘Inwestor’ nie znajduje się w stałej ofercie Pracowni Finansowej, natomiast w związku z realizacją kolejnych zakupów gruntów, otworzyliśmy ją na dodatkową kwotę 1,1 mln. zł. Po szczegółowe informacje na temat tej inwestycji zapraszamy do kontaktu: Zostań Inwestorem

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej