Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Uroczysta Gala Szlachetnej Paczki

08/02/2016

54 miliony złotych przekazane w paczkach potrzebującym, 20 771 rodzin, które otrzymały pomoc, średnio 2600 zł przeznaczonych na paczkę dla jednej rodziny. Wszystko to, tylko w roku 2015, a ile dobrego wydarzyło się w ciągu 15 lat? Było co świętować podczas Wojewódzkiej Gali zorganizowanej 23 Stycznia z okazji XV edycji Szlachetnej Paczki, na którą zostaliśmy zaproszeni.

Gala odbyła się w warszawskim klubie 'Proxima’. Część oficjalna została poprowadzona przez Panią Ewelinę Kopic oraz Pana Karola Strasburgera. Zostało na niej podsumowane to, co wspólnie osiągnęliśmy a nasz reprezentant, Tomasz Wiśniewski, odebrał w naszym imieniu Medal Szlachetnej Paczki – jesteśmy dumni! W drugiej części gali można było swobodnie porozmawiać z pozostałymi gośćmi oraz pobawić się wspólnie na koncercie zespołu 'The Voices’ Choć na co dzień zajmujemy się pomnażaniem kapitału to raz do roku nasze hasło inwestycje w realną wartość zyskuje całkiem nowe, głębsze znaczenie. Partnerem lokalnym Szlachetnej Paczki zostaliśmy już rok temu ponieważ wierzymy, że marka zbudowana na tych dobrych fundamentach to silna marka. Jesteśmy idealistami i mamy ambicję pozostawienia tego świata choć odrobinę lepszym 🙂

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Dzisiaj każdy może inwestować i wspomagać swój budżet pasywnymi przychodami. Aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00