Trwają zapisy do Elektrowni Wiatrowej 17

Z dużym sukcesem rozpoczęliśmy niedawno proces rezerwacji udziałów w naszej najnowszej elektrowni wiatrowej 17 w miejscowości Zawada woj. łódzkiego, pod Tomaszowem Mazowieckim. Jest to nasz kolejny projekt, który cieszy się sporym zainteresowaniem. W projekcie zostanie zastosowana turbina Vestas V110, nie tylko wysoka (125 metrów) ale również bardzo wydajna. Informacja dla osób zainteresowanych przystąpieniem do spółki – próg wejścia to 32,5 tys. zł, co stanowi 5 udziałów. Liczbę wszystkich udziałów w spółce oraz nieco więcej informacji na temat projektu można uzyskać tutaj >>

Dlaczego warto pomyśleć o tego typu inwestycji właśnie teraz?

Ponieważ jest to najprawdopodobniej jedna z ostatnich okazji do zainwestowania w energię wiatrową w modelu obywatelskim. Projekt ustawy o inwestycjach w elektrownie wiatrowe nie mające jeszcze pozwolenia na budowę są tak rygorystyczne, że tego typu projekty praktycznie przestaną być możliwe. Z tego też powodu inwestycje już istniejące znacznie zyskają na wartości.

Drugi powód to niemalże konieczność inwestowania przed jaką zostaliśmy postawieni ze względu warunki społeczno – polityczne w jakich żyjemy. Nie tylko powinniśmy oszczędzać oraz inwestować zabezpieczając przyszłość naszą i naszych najbliższych ale też wciąż aktualizować wiedzę na temat inwestycji. Więcej na ten temat  w artykule Tomasza Wiśniewskiego ’Inwestowanie – sport rodzinny’.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej