Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Targi Energy Expo Arena – spotkajmy się na Mazurach

21/11/2016

W dniach 24 – 25 listopada (czwartek- piątek) będziemy obecni na targach Energy Expo Arena w mieście Ostróda województwa warmińsko – mazurskiego.

Jest to II edycja targów poświęconych branży Odnawialnych Źródeł Energii, nie może więc zabraknąć na nich również nas. Targi służą przede wszystkim propagowaniu rozwoju rynku ekologicznego w naszym kraju. Skupią zarówno producentów i dystrybutorów nowoczesnych eko – technologii jak i firmy doradcze, my natomiast będziemy na targach po to, aby zaprezentować nasze produkty, jakimi są inwestycje w elektrownie wiatrowe. Poza energetyką wiatrową zaprezentowane zostaną wszelkie inne rozwiązania służące środowisku, między innymi: ekologiczne rozwiązania w budynkach, elektrownie wodne, techniki solarne oraz wiele innych.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, podczas których poruszone zostaną kwestie energooszczędności, eko-innowacji, realizacji projektów OZE oraz wiele innych. Cały program można zobaczyć tutaj>>

BILETY: Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji i pobraniu biletu na stronie http://expobilety.pl/ . W dniach targów cena biletu wynosi 20 zł.

Zapraszamy serdecznie do uczestniczenia w wydarzeniu oraz odwiedzenia naszego stoiska nr 16! Pracownię Finansową będą reprezentować Małgorzata Rosiak oraz Joanna Nowak

Małogarzata Rosiak


Joanna Nowak


Województwo warmińsko-mazurskie posiada miano „Zielonych Płuc Polski” i faktycznie należy do województw o najniższym poziomie zanieczyszczenia powietrza. Inwestycje w elektrownie wiatrowe szczególnie intensywnie realizowane są w gminie Kisielice, położonej zaledwie godzinę drogi od Ostródy. Obecnie gmina pozyskuje zieloną energię z około 50 elektrowni wiatrowych, dzięki czemu gmina w 100% zasilana jest  energią odnawialną.

ADRES: ul. Grunwaldzka 55,
14-100 Ostróda

Mapa

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

inwestowanie w wiatraki

1 lipca 2016 roku, z półrocznym opóźnieniem, wszedł w życie IV rozdział ustawy o OZE. Obecnie nadal czekamy na rozporządzenie, które określi warunki i terminy przystąpienia do aukcji na sprzedaż zielonej energii.

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Inwestycje w wiatraki

Jesteśmy dziś świadkami zmian, do których dojrzewamy, ponieważ nie mamy innego wyjścia. Zmiany klimatu, do których doprowadziły zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka są faktem, przed którym nie da się uciec.

Inwestycja w nieruchomości

Warszawa jest bardzo dobrym, stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam?

28 lipca godz. 20:00 21 lipca godz. 20:00