Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Szlachetna Paczka 2016

06/12/2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To nie tylko wyjątkowy czas bycia razem, ale również towarzyszące mu tradycje, wierzenia i zwyczaje. To magiczna pora, kiedy dzieją się rzeczy niezwykłe i spełniają się nawet najskrytsze marzenia – w te dni wszystko jest możliwe.

Czas świąt to również okazja by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy od życia dostali znacznie mniej i których marzeń nie wysłucha Święty Mikołaj. W naszej firmie nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata, dlatego ponownie postanowiliśmy pomóc najbardziej potrzebującym biorąc udział w projekcie „Szlachetna Paczka”.

W zeszłym roku byliśmy Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki regionu Saska Kępa. Na te Święta  oprócz rzeczy materialnych postanowiliśmy podarować również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja. Wspólnie z Zespołem przygotowaliśmy paczkę dla chorującej na cukrzycę seniorki – Pani Jadwigi. Wśród najważniejszych potrzeb Pani Jadwigi była pralka, odzież oraz specjalna żywność dla cukrzyków. Wszystkie te rzeczy otrzyma już niedługo w przygotowanej przez nas paczce! Choć na co dzień zajmujemy się pomnażaniem kapitału to raz do roku nasze hasło inwestycje w realną wartość zyskuje całkiem nowe, głębsze znaczenie.

Mamy nadzieję, że ten drobny gest ułatwi życie seniorce i sprawi, że Pani Jadwiga znów zacznie się uśmiechać!

W ubiegłym roku również wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce. W tegorocznej edycji jest jeszcze kilka rodzin, dla których można zostać Świętym Mikołajem, do czego gorąco zachęcamy.

szlachetna-paczka

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

W sobotę 22.10.2016 r. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Była to już XIX edycja konkursu zwieńczona rozdaniem statuetek przyznanych przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców w 15 kategoriach.

inwestowanie w wiatraki

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Dlaczego aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję?

Inwestycje w wiatraki

Jesteśmy dziś świadkami zmian, do których dojrzewamy, ponieważ nie mamy innego wyjścia. Zmiany klimatu, do których doprowadziły zanieczyszczenia spowodowane działalnością człowieka są faktem, przed którym nie da się uciec.

Inwestycja w nieruchomości

Poprzez właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i wyjście mu naprzeciw. Nie jest to łatwe
dziś, kiedy ofert na rynku nieruchomości jest bardzo dużo.

1 września godz. 20:00 25 sierpnia godz. 20:00