Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Szlachetna Paczka 2016

06/12/2016

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To nie tylko wyjątkowy czas bycia razem, ale również towarzyszące mu tradycje, wierzenia i zwyczaje. To magiczna pora, kiedy dzieją się rzeczy niezwykłe i spełniają się nawet najskrytsze marzenia – w te dni wszystko jest możliwe.

Czas świąt to również okazja by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, którzy od życia dostali znacznie mniej i których marzeń nie wysłucha Święty Mikołaj. W naszej firmie nie pozostajemy obojętni wobec otaczającego nas świata, dlatego ponownie postanowiliśmy pomóc najbardziej potrzebującym biorąc udział w projekcie „Szlachetna Paczka”.

W zeszłym roku byliśmy Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki regionu Saska Kępa. Na te Święta  oprócz rzeczy materialnych postanowiliśmy podarować również swój czas i zaangażowanie wierząc, że to najlepsza inwestycja. Wspólnie z Zespołem przygotowaliśmy paczkę dla chorującej na cukrzycę seniorki – Pani Jadwigi. Wśród najważniejszych potrzeb Pani Jadwigi była pralka, odzież oraz specjalna żywność dla cukrzyków. Wszystkie te rzeczy otrzyma już niedługo w przygotowanej przez nas paczce! Choć na co dzień zajmujemy się pomnażaniem kapitału to raz do roku nasze hasło inwestycje w realną wartość zyskuje całkiem nowe, głębsze znaczenie.

Mamy nadzieję, że ten drobny gest ułatwi życie seniorce i sprawi, że Pani Jadwiga znów zacznie się uśmiechać!

W ubiegłym roku również wzięliśmy udział w Szlachetnej Paczce. W tegorocznej edycji jest jeszcze kilka rodzin, dla których można zostać Świętym Mikołajem, do czego gorąco zachęcamy.

szlachetna-paczka

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

W sobotę 22.10.2016 r. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Była to już XIX edycja konkursu zwieńczona rozdaniem statuetek przyznanych przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców w 15 kategoriach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00