Sukces inwestycji w nieruchomości – skąd się bierze?

Pandemia koronawirusa ewoluowała rynek nieruchomości, który bardzo dobrze poradził sobie w czasach lockdownu, a Polacy dostrzegli wartości posiadania domu z ogródkiem, przystosowanego do pracy z domu, nauki zdalnej oraz życia w wyjątkowych okolicznościach. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że jest to jeden z tych obszarów gospodarki, które od wielu lat są uznawane za jedne z najmniej odczuwających skutki ewentualnego kryzysu.

Inwestycje alternatywne na rynku deweloperskim stanowią w obecnych czasach jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań dla inwestorów, którzy obawiają się spadków wartości pieniądza, a nisko oprocentowane lokaty zmuszają ich do poszukiwania alternatywnych sposobów na ochronę kapitału przed inflacją. Inwestycje w nieruchomości z Pracownią Finansową z automatu uwzględniają ryzyko inflacji, umożliwiając pasywne zarabianie.

Czemu zawdzięczamy sukces tego typu inwestycji? Tajniki projektów deweloperskich realizowanych w ramach inwestycji z Pracownią Finansową przedstawia w materiale VIDEO Investment Manager Pracowni Finansowej Tomasz Kopiszka i omawia szczegółowo:

  • Idealne lokalizacje dla inwestycji deweloperskich – jak je wybieramy?
  • Domy projektowane pod nabywców – istotny element strategii inwestycyjnej
  • Funkcjonalność przestrzeni użytkowej – decydująca na etapie finalizacji inwestycji

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej