Spotkanie Global Investor Club

Miejsce spotkania:Warszawa

Data spotkania:15.03.2016 r.

 

 

Przed nami kolejne spotkanie klubu GIC, którego już od dłuższego czasu mamy zaszczyt być partnerem oraz srebrnym sponsorem.

Global Investor Club, podobnie jak Pracownia Finansowa, zrzesza inwestorów indywidualnych. Poprzez kontakty członków oraz dostawców zewnętrznych pozyskuje najlepszą ofertę inwestycyjną, która pozwala na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków.

Na cyklicznych spotkaniach klubu przedstawiane są bardzo ciekawe projekty inwestycyjne, można dowiedzieć się w jaki sposób są one zarządzane oraz w jak powstaje klubowa oferta. Chętnie bierzemy w nich udział po to aby być zawsze na bieżąco z nowymi możliwościami inwestycyjnymi oraz budować i regularnie wzmacniać relacje biznesowe. Chcemy otaczać się ekspertami oraz prezentować naszą ofertę, która – ku naszemu zadowoleniu – coraz częściej postrzegana jest dziś jako niezwykle atrakcyjna forma pomnażania kapitału.

Nasza aktywność w Global Investor Club rozpoczęła się od występu na temat inwestycji w elektrownie wiatrowe. Tomasz Wiśniewski poruszył na nim kwestie całego procesu realizacji inwestycji, warunków prawnych, rentowności oraz wiele innych, o których można dowiedzieć się na prezentacji online (zapraszamy do zapisania się tutaj ).

W tym roku Klub organizuje kolejne obozy Invest Camp, które odbędą się w Czerwcu w Wielkiej Brytanii oraz we Wrześniu w Polsce. Łącznie weźmie w nich udział około 300 inwestorów, nie mogłoby zabraknąć również nas. Opowiemy o tym dlaczego opłaca się inwestować w realną wartość, prezentując nasze produkty, którymi są nie tylko elektrownie wiatrowe ale również nieruchomości.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej