Spotkajmy się na WallStreet 22!

Jako Partner Konferencji WallStreet 22 serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i skorzystania ze specjalnej zniżki o wartości 200 zł dla subskrybentów Pracowni Finansowej!

Konferencja WallStreet, która od dwudziestu dwóch lat organizowana jest przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, to jedno z najważniejszych wydarzeń rynku kapitałowego w Europie Środkowej. To także najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, startupów oraz przedstawicieli rynku finansowego w Polsce. Gościem specjalnym tegorocznej Konferencji będzie dr Leszek Czarnecki – jeden z największych polskich inwestorów giełdowych.

Trzy intensywne dni debat, wystąpień, licznych dyskusji oraz rozmów ekspertów, ekonomistów, przedsiębiorców oraz inwestorów na temat bieżących wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce oraz na rynku kapitałowym. To także znakomita okazja do poszerzenia wiedzy o doświadczenia najlepszych ekspertów oraz do nawiązania relacji biznesowych.

Konferencja odbędzie się 25-27 maja, w hotelu Gołębiewskim, w Karpaczu, a weźmie w niej udział ponad 1000 uczestników, blisko 100 spółek giełdowych, przedsiębiorcy, startupy, inwestorzy oraz elita polskich ekonomistów, analityków i zarządzających, w tym m.in. prof. Sebastian Buczek, Rafał Glinicki, dr Paweł Szczepanik, dr Jacek Welc, Wojciech Białek, Sławomir Panasiuk, Krzysztof Kolany i wiele innych znakomitych postaci rynków finansowych. Pośród prelegentów znalazł się także Prezes PNT Szczepan Bentyn, który jako głos młodego pokolenia będzie mówić o kryptowalutach.

W swojej historii Konferencja WallStreet zdobyła kilkanaście tysięcy zadowolonych uczestników oraz świetne recenzje środowiska rynku kapitałowego. Nie samą giełdą żyje rynek, dlatego Gala Herosów Rynku Kapitałowego oraz koncert Anity Lipnickiej & The Hats zwieńczą przepełniony program merytoryczny.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są tutaj >>

Specjalnie dla subsyrybentów newslettera Pracowni Finansowej przygotowana została zniżka o wartości 200 zł na udział w Konferencji. Cena dotyczy opcji udziału dla osób nie będących członkami SII.

Aby skorzystać ze zniżki należy przejść do formularza kontaktowego tutaj >> i wysłać do nas wiadomość o temacie ‘kod WallStreet22′, a następnie otrzymany kod promocyjny wpisać w formularzu zgłoszeniowym na stronie Konferencji:

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej