Relacja ze Zgromadzenia Wspólników

28 Stycznia w kancelarii notarialnej, znajdującej się w samym Centrum Warszawy, miało miejsce Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Elektrowni Wiatrowych 11,12,16, 17 oraz Zebranie Wspólników Nieruchomości.

Już o godzinie 10:00 rano prezes zarządu Maciej Musiał przestawił dane monitoringu aktualnie pracujących elektrowni wiatrowych. Obecni mieli okazję poznać stan pracy elektrowni ‘na żywo’, a więc takie parametry jak: prędkość wiatru, ilość dotychczas wyprodukowanej energii, liczbę pełnych obrotów na minutę czy też analizę produkcji energii dobową oraz miesięczną. Chwilę później, dyrektor sprzedaży Tomasz Wiśniewski, podzielił się najświeższymi informacjami i prognozami prosto z konferencji Polska Energia w Europie, które mogą mieć wpływ na nasze inwestycje. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się tu.

Każdy z Inwestorów w poszczególnych spółkach mógł objąć notarialnie udziały a także otrzymać ’Certyfikat Inwestora w Odnawialne Źródła Energii’,  przyznawany podmiotom oraz jednostkom indywidualnym inwestującym w OZE.

Ostatnia część Zgromadzenia dotyczyła Nieruchomości, czyli kolejnego naszego projektu przy ul. Ostródzkiej na obszarze Targówka, który z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Inwestorzy mogli zapoznać się ze stanem zaawansowania prac oraz otrzymać odpisy notarialne z przystąpienia do spółki.

Pod koniec każdego ze spotkań można było wymienić się opiniami a także uzyskać informacje dotyczące kwestii organizacyjnych, związanych z naszymi działaniami, przewidywaniami oraz planami na przyszłość, pod kątem inwestycji. Nasi Wspólnicy mogli dowiedzieć się o możliwościach rozszerzenia zasięgu na rynku energetycznym, które obecnie rozważamy oraz upewnić się, że strategiczne kroki,  jakie podejmujemy, za każdym razem nakierowane są w 100% na zwiększenie wspólnego zysku.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej