Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Relacja z 1. Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

29/05/2017

Słoneczna majowa niedziela 28 stopni Celsjusza na zewnątrz, a atmosfera w parku Szuberta w Ząbkach jeszcze gorętsza. Na scenie wielki autorytet branży motoryzacyjnej Włodzimierz Zientarski, a wśród alejek jakby to powiedział dziennikarz co kawałek inna „gwiazda”. Mowa tu oczywiście o przybyłych z całej Polski samochodach elektrycznych i hybrydowych wśród których były między innymi : Telsa X, Tesla S, BMWi3 czy Lexus CT 200H. Oprócz aut partnerów i wystawców, atrakcje dla najmłodszych i strefa VIP. Klika miesięcy przygotowań, setki maili, kilkanaście spotkań i ustaleń zwieńczonych zadowalającą frekwencją i spotkaniem kilkudziesięciu pasjonatów elektrycznej motoryzacji, których zapał do tej technologii pozwoliłby na nała dowanie niejednej samochodowej baterii. Tym z Państwa, którzy byli tego dnia z nami bardzo dziękujemy za obecność. Tym którym nie udało się dotrzeć zapraszamy za rok! Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Jak zarabiać na ekologicznej kopalni

Zapraszamy na pierwszą prezentację on-line (webinar) na temat inwestycji w park maszynowy, sprzedający moc obliczeniową potrzebną do wytworzenia "wykopania" kryptowaluty Bitcoin.

Inwestycje w nieruchomości

Cieszymy się, że z każdym rokiem przybywa również zadowolonych Wspólników i Inwestorów, to właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu ten rok możemy zaliczyć do szczególnie udanych.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00