Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Przyszłość w odpowiedzialnym biznesie

15/01/2019

W 2018 roku po raz kolejny potwierdziliśmy przyczynianie się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce, a także do podnoszenia świadomości w zakresie dbałości o środowisko naturalne, które wcale nie jest nam obojętne.

Kolejny raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Firma Dobrze Widziana. W większym stopniu zadbaliśmy również o środowisko i otoczenie, organizując dla pracowników warsztaty w zgodzie z ideą ZERO WASTE, a także biorąc udział w akcji #DRZEWODLAPOLSKI. Jak co roku z wielką przyjemnością wsparliśmy WOŚP, wystawiając aukcję w formule Rzeczy Od Serca.

Czujemy się odpowiedzialni za nasze decyzje biznesowe i ich wpływ na społeczeństwo i środowisko, dlatego realizujemy szereg działań nie pozostając obojętni wobec potrzeb naszych pracowników, naszego otoczenia i środowiska naturalnego. Uważamy, że realizowanie strategii odpowiedzialnego biznesu stanowi ogromną wartość przyszłości, dlatego w 2019 roku zamierzamy nadal sumiennie wypełniać to zadanie.

Przeczytaj także

Realna wartość inwestycji staje się coraz atrakcyjniejsza dla Inwestorów indywidualnych, a fakt ten ma oczywiście swoje odzwierciedlenie w liczbach

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00