Przygotowania do otwarcia parku rozrywki w inwestycji Mission:Play! by Mattel

Inwestorzy cenią sobie w ostatnim czasie możliwość lokowania nadwyżek finansowych w jednej z najmocniejszych walut świata – Euro. Do takich propozycji należy projekt Mission:Play! by Mattel, który jest markowanym przez światowego producenta zabawek, innowacyjnym parkiem rozrywki w centrum Berlina.

Projekt trafił do oferty Pracowni Finansowej jako okazja inwestycyjna, którą warto rozważyć ze względu na lokalizację w strefie Euro i możliwość inwestowania walutowego. Realizacja inwestycji już się rozpoczęła i postępuje bardzo dynamicznie. Trwają działania reklamowe mające na celu zwrócenie uwagi odbiorców w nowo otwartej części centrum handlowego Potsdamer Platz, w którym znajdzie swoje miejsce park rozrywki Mission:Play! by Mattel.

Centrum handlowe otworzyło swoje odnowione przestrzenie w dniu 15 września. Według informacji otrzymanych od Brookfield Properties – właściciela obiektu, ok. 15 tysięcy osób odwiedziło wtedy galerię i mogło zobaczyć ukończoną odświeżone przestrzenie tego prestiżowego centrum handlowego. Elewacja przyszłego centrum rodzinnej rozrywki, została przyozdobiona markowymi grafikami Mattel, co z pewnością zostanie zauważone i zapamiętane przez osoby odwiedzające.

Więcej o rozrywkowym charakterze tej inwestycji można dowiedzieć się z wywiadu z Bartoszem Babiakiem, członkiem zarządu spółki Planet Leisure Berlin GmbH, firmy realizującej inwestycję jako partner branżowy INWE. W najbliższych tygodniach będą otwierane sklepy i restauracje zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Mission:Play! by Mattel. W pasażu naprzeciwko znajduje się sklep TK Maxx, który już obsługuje swoich klientów i zwiększa tym samym grupę osób spotykających się z marką Mission:Play! by Mattel.

Według informacji przekazanych niedawno przez Planet Leisure Berlin GmbH, prace budowlane prowadzone są zgodnie z harmonogramem. Wewnątrz lokalu przeznaczonego na uruchomienie parku rozrywki rozpoczną się wkrótce prace wykończeniowe, a po ich realizacji nastąpi instalacja atrakcji. Obecnie trwają przygotowania powierzchni do prowadzenia prac – instalowane jest oświetlenie i media budowlane oraz przygotowywane są zabezpieczenia podłogi.

Inwestorów, zainteresowanych dołączeniem do projektu w walucie Euro, który już jest na zaawansowanym etapie realizacji, a więc charakteryzuje się zwiększonym poziomem bezpieczeństwa, zapraszamy na webinar LIVE >>

Chcesz złapać okazję już teraz? Wypełnij formularz kontaktowy TUTAJ >>

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej