Projekt Mission:Play! przedpremierowo – Webinar LIVE

W czasie, gdy handel detaliczny przenosi się do internetu, centra handlowe na całym świecie szukają nowego pomysłu na siebie.

Strzałem w dziesiątkę okazują się centra rozrywki tworzone ze znanymi markami zabawkowymi, które ściągają do galerii tłumy rodzin z dziećmi!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie on-line, na którym znakomici goście opowiedzą o projekcie Mission:Play! by Mattel.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEDPREMIEROWO

Projekt Mission:Play! to markowane przez światowego producenta zabawek Mattel, innowacyjne centra rozrywki dla całych rodzin. Licencja Mattel nadaje wyjątkowego charakteru realizacji, w ramach której zostaną wydzielone strefy o tematyce kultowych zabawek takich jak Barbie, Hot Wheels czy Mega Bloks.

Na terenie centrum rozrywki znajdzie się wiele dodatkowych atrakcji, sale imprezowe, restauracja, a także sklepy. Misją projektu jest zbliżanie rodzin poprzez ciekawe doświadczenia i wspólne spędzanie czasu. Dla przyszłych Inwestorów projekt będzie okazją do czerpania zysków z przemysłu rozrywkowego, na ogromną skalę, dla którego zapotrzebowanie jest nieograniczone.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Już w środę 2 marca o godz. 19:30 inauguracyjny webinar LIVE o tym co nas czeka w Mission:Play!, poprowadzi Tomasz Wiśniewski oraz goście specjalni – Michael Collins  (niezależny ekspert), Paul Kuśmierz, Bartosz Babiak oraz Paul Lanham (Mission:Play!). Zarejestruj się, aby uzyskać informacje o Mission:Play! przedpremierowo.

AGENDA

19:30   Wstęp – Tomasz Wiśniewski, Pracownia Finansowa

19:45   Transformacja branży handlowej – Michael Collins

20:15   Unikatowy projekt Mission:Play! – Paul Kusmierz, Bartosz Babiak i Paul Lanham

Webinar będzie prowadzony w języku polskim.

 

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej