Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Projekt Mission:Play! przedpremierowo – Webinar LIVE

23/02/2022

W czasie, gdy handel detaliczny przenosi się do internetu, centra handlowe na całym świecie szukają nowego pomysłu na siebie.

Strzałem w dziesiątkę okazują się centra rozrywki tworzone ze znanymi markami zabawkowymi, które ściągają do galerii tłumy rodzin z dziećmi!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie on-line, na którym znakomici goście opowiedzą o projekcie Mission:Play! by Mattel.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ PRZEDPREMIEROWO

Projekt Mission:Play! to markowane przez światowego producenta zabawek Mattel, innowacyjne centra rozrywki dla całych rodzin. Licencja Mattel nadaje wyjątkowego charakteru realizacji, w ramach której zostaną wydzielone strefy o tematyce kultowych zabawek takich jak Barbie, Hot Wheels czy Mega Bloks.

Na terenie centrum rozrywki znajdzie się wiele dodatkowych atrakcji, sale imprezowe, restauracja, a także sklepy. Misją projektu jest zbliżanie rodzin poprzez ciekawe doświadczenia i wspólne spędzanie czasu. Dla przyszłych Inwestorów projekt będzie okazją do czerpania zysków z przemysłu rozrywkowego, na ogromną skalę, dla którego zapotrzebowanie jest nieograniczone.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Już w środę 2 marca o godz. 19:30 inauguracyjny webinar LIVE o tym co nas czeka w Mission:Play!, poprowadzi Tomasz Wiśniewski oraz goście specjalni – Michael Collins  (niezależny ekspert), Paul Kuśmierz, Bartosz Babiak oraz Paul Lanham (Mission:Play!). Zarejestruj się, aby uzyskać informacje o Mission:Play! przedpremierowo.

AGENDA

19:30   Wstęp – Tomasz Wiśniewski, Pracownia Finansowa

19:45   Transformacja branży handlowej – Michael Collins

20:15   Unikatowy projekt Mission:Play! – Paul Kusmierz, Bartosz Babiak i Paul Lanham

Webinar będzie prowadzony w języku polskim.

Udział w webinarze LIVE jest bezpłatny, natomiast obowiązuje rejestracja.

Nie przegap! Zarezerwuj miejsce!

REJESTRACJA

Przeczytaj także

W dniu 24 listopada na PGE Narodowym odbyła się konferencja pt. ‘Jak zarabiać na wzrostach w e-commerce’. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm specjalizujących się w obszarach wspierających rozwój biznesu e-commerce w Polsce i na świecie. Była to także okazja do przybliżenia uczestnikom innowacyjnego projektu inwestycyjnego Net-Pocket. Pierwszej start-upowej inwestycji grupy INWE z branży e-commerce w portfolio Pracowni Finansowej.

Jeszcze na początku tego roku Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda została przyznana w kategorii QI services – najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych. Ostatniego dnia listopada, podczas Europejskiego Forum Biznesu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, a Złote Godło osobiście odebrał prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.

Pracownia Finansowa jak co roku wzięła udział w jednej z akcji charytatywnych w okresie świątecznym. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję Święty Mikołaj dla Seniora. Trafiły do nas trzy listy od Seniorów i z wielką przyjemnością spełniliśmy ich marzenia.

W obliczu pogarszającego się stanu środowiska naturalnego oraz coraz gorszej jakości powietrza, korzyści płynących z OZE już nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Ekologiczne inwestycje stają się potrzebą nowego świata, dlatego do portfolio Pracowni Finansowej obok energetyki wiatrowej dołącza fotowoltaika. Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00