Warszawa – O2

Parametry inwestycji

Poziom bezpieczeństwa – Normalny
Prognozowana stopa zwrotu – 22%
Horyzont inwestycyjny – 18 mies.
Inwestuj od – 200 tys. zł.

Inwestycja deweloperska O2 to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Ostródzkiej 2 w Warszawie. Nieruchomość będzie składała się łącznie z 12 lokali mieszkalnych, będących częścią trzech domów jednorodzinnych, dwu lokalowych, w zabudowie bliźniaczej, charakteryzujących się nowoczesna architekturą. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwia prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Inwestuj w nieruchomości i zadbaj o swoją niezależność finansową

Model inwestycyjny

Inwestujesz zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej, utworzonej w celu realizacji tej konkretnej inwestycji, gdzie obejmujesz udziały. Umowa inwestycyjna formułuje zarówno przedmiot budowy, jak również określa zasady wygenerowania oraz podziału zysku po sprzedaży nieruchomości. Proces zarządzania realizacją prowadzi Pracownia Finansowa, bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Strategia inwestycyjna

Inwestycja została przygotowana z założeniem wybudowania i sprzedaży lokali w cenie umożliwiającej wypłatę atrakcyjnego zysku Inwestorom – Wspólnikom.

Stworzyliśmy ciekawy, nowoczesny projekt, idealnie wpisujący się w nowoczesne trendy, w którym tak jak w pozostałych realizacjach stawiamy na tak ważną w dzisiejszych czasach funkcjonalność. Umiarkowany metraż, a także bliskość metra, którym sprawnie można przemieszczać się po mieście, to atuty niewątpliwie podnoszące atrakcyjność nieruchomości.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji pozwalają opiniować projekt jako pozwalający wygenerować atrakcyjny zysk, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich, uznawanych za jedne z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat. Nasi specjaliści na bieżąco uważnie analizują potrzeby potencjalnych nabywców, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania projektem O2.

Webinar

Zapisz się na webinar LIVE z prezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach w realną wartość. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Zabezpieczenie inwestycji

Pracownia Finansowa umożliwia inwestowanie w systemie crowdfundingowym w projekty, które posiadają konkretną wartość materialną. Przedmiot umowy inwestycyjnej, czyli nieruchomość, już sama w sobie stanowi zabezpieczenie inwestycji, gdyż jest ewidencjonowana jako majątek spółki. Dodatkowo umowa spółki, zabezpiecza interesy Inwestorów w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich. Inwestorzy są również uprzywilejowani w kwestii minimalnej, gwarantowanej umową stopy zwrotu, która wynosi 5% w ujęciu rocznym. Do czasu wypłaty zysku ziemia wraz z domami stanowi dla Inwestorów formę zabezpieczenia transakcji.

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej