Net-Pocket​

Parametry inwestycji

Poziom bezpieczeństwa – Start-up
Prognozowana stopa zwrotu – B. Wysoka
Horyzont inwestycyjny – 3 lata
Inwestuj od – 62 tys. zł.

Net-Pocket to start-up działający w szybko rozwijającej się branży e-commerce. Coraz częściej i więcej kupujemy w internecie, a Net-Pocket zarabia niemal z każdej takiej transakcji. 90% zysków będzie reinwestowana w dalszy rozwój projektu, aby doprowadzić do maksymalnego wzrostu wartości spółki i sprzedaży z jak największym zyskiem. W planach jest też ekspansja międzynarodowa.

Net-Pocket to już nie tylko innowacyjny pomysł, lecz działające rozwiązanie, dzięki czemu poziom bezpieczeństwa inwestycji jest wyższy niż przy klasycznym start-upie. System powstał przy udziale twórców i programistów m.in. systemów bankowości elektronicznej i powszechnie znanych programów lojalnościowych.

CZWARTA TURA FINANSOWANIA

Twórcy projektu zdecydowali się zmniejszyć swój udział w spółce na rzecz nowych Inwestorów, co umożliwi dalszy dynamiczny rozwój projektu.

200 udziałów dostępnych jest w pakietach 1 udział za 52.000 zł plus 1 w promocyjnej cenie 10.000 zł – łącznie 2 udziały za 62.000 zł. Liczba udziałów jest ograniczona.

Dodatkowo wkrótce dostępna będzie nowa, bardziej skuteczna wersja wtyczki do przeglądarki internetowej.

Jak działa serwis cashback Net-pocket?

Zabezpieczenie inwestycji

 • Brak możliwości sprzedaży udziałów przez założycieli i twórców programu do 2024 r.
 • Marka i znak towarowy jest własnością spółki, do której przystępują Inwestorzy
 • Projekt jest w fazie funkcjonalnej, środki Inwestorów służą zwiększeniu skali biznesu

Obecnie pozyskany od Inwestorów kapitał spółka przeznacza już głównie na działania marketingowe mające na celu pozyskanie użytkowników.

Instalacja i korzystanie z Net-Pocket nic nie kosztuje a przynosi konkretne korzyści finansowe, więc zadowoleni użytkownicy chętnie polecają rozwiązanie kolejnym, co powoduje efekt kuli śniegowej i przyrost liczby użytkowników już bez ponoszenia wydatków na reklamę.

Sukces projektu upatruje się również w innowacyjnym pomyśle połączenia klasycznego cashbacku z możliwością doceniania twórców internetowych treści. Dzięki temu promowanie Net-Pocket jest w interesie tysięcy influencerów, którzy mogą polecać rozwiązanie swoim fanom. Docenianie twórcy jest tak łatwe jak polubienie filmu na YT. Nie wymaga ono rejestracji, czy podawania swoich danych, a docenia się środkami zgromadzonymi podczas zakupów, które przepadły by gdyby użytkownik nie korzystał z Net-Pocket.

Webinar

Zapisz się na webinar LIVE z prezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach w realną wartość. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Kluczowe parametry inwestycji

 • Dynamiczny wzrost sprzedaży w internecie
 • Łatwość użytkowania wtyczki
 • Łatwość doceniania twórców
 • Konsolidacja tysięcy programów cashback w jednej wtyczce
 • Sukces projektu jest w interesie tysięcy influencerów
 • Niski próg wejścia – 62 tys. PLN
 • Zespół doświadczonych programistów
 • Start rynkowy z doświadczoną agencją reklamową i znanymi artystami

Chcesz wiedzieć więcej na temat tej inwestycji już teraz? Zamów kontakt

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej