JR Beskidzka – Łódź

Parametry inwestycji

Poziom bezpieczeństwa – Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu – 21,4%
Horyzont inwestycyjny – 15 mies.
Inwestuj od – 200 tys. zł.
Inwestycja deweloperska JR Beskidzka to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Beskidzkiej w Łodzi. Zakłada budowę i sprzedaż 12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, posiadający już pozwolenie na budowę. Nieruchomość będzie zlokalizowana w północno-wschodniej części Łodzi, która jest bardzo atrakcyjna dla przyszłych nabywców. Charakteryzuje się dobrym dojazdem do autostrady, odległością zaledwie 50m od linii autobusowej. W bezpośredniej okolicy znajduje się strefa ekonomiczna, centra handlowe, szkoły, przychodnie. Koncepcja architektoniczna zakłada proste, funkcjonalne budownictwo.

Wizualizacja projektu inwestycji JR Beskidzka

Zobacz postępy w budowie inwestycji JR Beskidzka

Model inwestycyjny

Inwestujesz zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej, utworzonej w celu realizacji tej konkretnej inwestycji, gdzie obejmujesz udziały. Umowa inwestycyjna formułuje zarówno przedmiot budowy, jak również określa zasady wygenerowania oraz podziału zysku po sprzedaży nieruchomości. Proces nadzoru nad realizacją prowadzi grupa INWE, bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Strategia inwestycyjna

Inwestycja została przygotowana z założeniem wybudowania i sprzedaży lokali w cenie umożliwiającej wypłatę atrakcyjnego zysku Inwestorom – Wspólnikom.
Wieloletnie doświadczenie grupy kapitałowej, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji pozwalają opiniować projekt jako pozwalający wygenerować atrakcyjny zysk, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich, uznawanych za jedne z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat. Eksperci rynkowi na bieżąco uważnie analizują potrzeby potencjalnych nabywców, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania tym projektem.

Webinar

Zapisz się na webinar LIVE z prezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach w realną wartość. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Zabezpieczenie inwestycji

Pracownia Finansowa umożliwia inwestowanie w projekty, które posiadają realną wartość materialną. Przedmiot umowy inwestycyjnej, czyli nieruchomość, już sama w sobie stanowi zabezpieczenie inwestycji, gdyż jest ewidencjonowana jako majątek spółki, której Inwestor staje się pośrednio współwłaścicielem. Dodatkowo umowa spółki, zabezpiecza interesy Inwestorów w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich. Inwestorzy dodatkowo uprzywilejowani są w umowie spółki w kwestii wysokości zysku, którego minimalna wartość jest określona na poziomie nie mniejszym niż 5% rocznie. Do czasu wypłaty zysku ziemia wraz z domami stanowi dla Inwestorów formę zabezpieczenia kapitału.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tej inwestycji już teraz? Zamów kontakt

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej