Człuchowska 20 – Warszawa

Parametry inwestycji

Poziom bezpieczeństwa – Wysoki
Prognozowana stopa zwrotu – 19,25%
Horyzont inwestycyjny – 18 mies.
Inwestuj od – 1 mln. zł.

Inwestycja deweloperska Człuchowska to projekt, który zostanie zrealizowany przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli. W pobliżu stacji Szybkiej Kolei Miejskiej powstanie 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, charakteryzujące się typową dla naszego wykonawcy, funkcjonalną architekturą, która stanowi kluczowy czynnik sukcesu dotychczasowych inwestycji. Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości umożliwia prognozowanie atrakcyjnego zysku dla Inwestorów.

Inwestuj w nieruchomości i zadbaj o swoją niezależność finansową

Model inwestycyjny

Inwestujesz w kameralnej grupie inwestorów VIP, lub jako Inwestor wyłączny. Stajesz się Wspólnikiem w spółce celowej, utworzonej w celu realizacji tej konkretnej inwestycji, gdzie obejmujesz udziały. Umowa inwestycyjna formułuje zarówno przedmiot budowy, jak również określa zasady wygenerowania oraz podziału zysku po sprzedaży nieruchomości. Proces zarządzania realizacją prowadzi Pracownia Finansowa, bez Twojego zaangażowania, natomiast posiadasz prawo osobistej kontroli i możesz mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Strategia inwestycyjna

Inwestycja została przygotowana z założeniem wybudowania i sprzedaży lokali w cenie umożliwiającej wypłatę atrakcyjnego zysku Inwestorom – Wspólnikom.

Jest to kolejny projekt inwestycyjny w Warszawie, mieście uznawanym za jedno z najlepiej skomunikowanych i najatrakcyjniejszych miast Polski. Tym razem inwestycja zostanie zrealizowana na Woli. W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajduje się obwodnica autostradowa oraz CH Hala Wola. Zaledwie 300m dzieli inwestycję a stację Szybkiej Kolei Miejskiej, co jest dużym atutem komunikacyjnym.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji pozwalają opiniować projekt jako pozwalający wygenerować atrakcyjny zysk, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich, uznawanych za jedne z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat. Nasi specjaliści na bieżąco uważnie analizują potrzeby potencjalnych nabywców, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania tym projektem.

Webinar

Zapisz się na webinar LIVE z prezesem Pracowni Finansowej Tomaszem Wiśniewskim o inwestycjach w realną wartość. Uzyskasz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, bez wychodzenia z domu.

Zabezpieczenie inwestycji

Pracownia Finansowa umożliwia inwestowanie w projekty, które posiadają realną wartość materialną. Przedmiot umowy inwestycyjnej, czyli nieruchomość, już sama w sobie stanowi zabezpieczenie inwestycji, gdyż jest ewidencjonowana jako majątek spółki, której Inwestor staje się pośrednio współwłaścicielem. Dodatkowo umowa spółki, zabezpiecza interesy Inwestorów w taki sposób, aby zyski ze sprzedaży nieruchomości trafiały w pierwszej kolejności do nich. Inwestorzy dodatkowo uprzywilejowani są w umowie spółki w kwestii wysokości zysku, którego minimalna wartość jest określona na poziomie nie mniejszym niż 5% rocznie. Do czasu wypłaty zysku ziemia wraz z domami stanowi dla Inwestorów formę zabezpieczenia kapitału.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tej inwestycji już teraz? Zamów kontakt

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej