Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Prognozowany znaczny wzrost wartości udziału w projekcie Net-Pocket – OSTATNIE UDZIAŁY

31/12/2021

Dwunastokrotny wzrost wartości udziału w 3 lata

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników, rośnie bezpieczeństwo inwestycji w Net-Pocket. Prognozy, które zostały zaktualizowane w estymacji rozwoju projektu wskazują nawet na dwunastrokrotny wzrost wartości udziału w 3 lata.

Net-Pocket to projekt typu cashback. Jak wskazują twórcy projektu – największą jego zaletą jest to, że serwis oferuje swoim użytkownikom zakupy taniej, a to jest bardzo pierwotna potrzeba każdego kupującego. Każdy chce kupować taniej.

Do korzyści, które pozwalają spodziewać się spektakularnego sukcesu inwestycji należy dodać również to, że na ten moment serwis Net-Pocket nie ma konkurencji. Ten start-up wyprzedza rynek, dla którego ma odpowiednio przygotowaną infrastrukturę, zdobywa pierwsze doświadczenia.

W spółce zostały ostatnie wolne udziały

Zapisz się na webinar LIVE,
aby dowiedzieć się więcej na temat projektu!

 << REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

W dniu 24 listopada na PGE Narodowym odbyła się konferencja pt. ‘Jak zarabiać na wzrostach w e-commerce’. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm specjalizujących się w obszarach wspierających rozwój biznesu e-commerce w Polsce i na świecie. Była to także okazja do przybliżenia uczestnikom innowacyjnego projektu inwestycyjnego Net-Pocket. Pierwszej start-upowej inwestycji grupy INWE z branży e-commerce w portfolio Pracowni Finansowej.

Jeszcze na początku tego roku Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów Programu Najwyższa Jakość Quality International. Nagroda została przyznana w kategorii QI services – najwyższa jakość obsługi inwestycji grupowych. Ostatniego dnia listopada, podczas Europejskiego Forum Biznesu, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, a Złote Godło osobiście odebrał prezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski.

Pracownia Finansowa jak co roku wzięła udział w jednej z akcji charytatywnych w okresie świątecznym. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję Święty Mikołaj dla Seniora. Trafiły do nas trzy listy od Seniorów i z wielką przyjemnością spełniliśmy ich marzenia.

W obliczu pogarszającego się stanu środowiska naturalnego oraz coraz gorszej jakości powietrza, korzyści płynących z OZE już nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Ekologiczne inwestycje stają się potrzebą nowego świata, dlatego do portfolio Pracowni Finansowej obok energetyki wiatrowej dołącza fotowoltaika. Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00